Семінар вчителів історії

20 бер. 2018
20.03.2018 р. в Пирятинському ліцеї відбувся семінар вчителів історії, правознавства, суспільних дисциплін та випускників закладів загальної середньої освіти Пирятинського, Чорнухинського, Гребінківського районів за темою «ЗНО як складова система забезпечення якості освіти. Методичні аспекти підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до ЗНО-2018 з історії України».

Учитель історії Пирятинського ліцею Бутко В.В. ознайомила  учасників семінару з особливостями проведення ЗНО з історії України в 2018 році, а учитель історії Головко Т.О., під час практикуму,  з алгоритмом підготовки учнів випускних класів до складання ЗНО.

Для учителів та учнів, які приймали участь у заході, була організована зустріч із Гісемом О.В., кандидатом історичних наук, автором підручників, методичних та навчальних посібників з історії України та всесвітньої історії.

Практичний психолог Донник Г.А. і соціальний педагог Фалько Н.В. для випускників провели заняття з елементами тренінгу «Психологічна адаптація випускників до ЗНО-2018»