Методична робота

Розвиток особистості - найсерйозніша проблема педагогічної спільноти. Питання освіти серйозно турбує суспільство.
     Наміри України щодо вступу до Європейськог Союзу, входження її до світової спільноти вимагаї від педагогів виховувати активного громадянина. Тому важливим є формування інтелекту майбуьнього нашої держави через підвищення рівня професійної майстерності вчителів. Кожна дитина - талант ...
     ХХІ століття - новий етап цивілізації - інформаційний. І таке суспільство буде потребувати не лише робочих рук, а й керівників, технологів, учених, тому все більше талановитих учнів і видатних учителів зможуть уникнути загального вирівнювання. Уже сьогодні набагато складніше керувати думками і світовідчуттями людей.
     Ми не зможемо зробити всіх геніями, але можемо озброїти багатьох методами розв’язання складних задач, навчити працювати на межі знань, у нестандартних ситуаціях. Не сліпий виконавець адміністративних вказівок, а творчий, мислячий, компетентний готовий до роботи в нових умовах педагог потрібен сучасній школі. Тому обрана педагогічним колективом ліцею стратегічна місія   "ЗДІЙСНЕННЯ МЕТОДОЛОГІЧНОЇ ПЕРЕОРІЄНТАЦІЇ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ УЧНЯ НА ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ" є актуальною, тобто своєчасною й сучасною, важливою, вибраною невипадково.

div