Конференція учнівської молоді

30 лист. 2018
З 27 по 29 листопада 2018 року в Полтаві проходила ІХ обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Полтавщина - земля моя свята". Традиційно учні Пирятинського ліцею взяли участь у роботі конференції. Науково-дослідницькі проекти представили ліцеїсти 10-х та 11-х класів Макаренко Каріна та Биченко Олександр. Грунтовну роботу, присвячену 85 річчю Голодомору в Україні підготувала Макаренко Каріна, зробивши акцент на регіональний огляд подій Голодомору 1932-1933 рр. на Пирятинщині. "Ковальство минувщини та сьогодення" - саме цією темою зацікавився та яскраво представив свою роботу на конференції одинадцятокласник Олександр Биченко. Учні-учасники отримали грамоти за свої науково-дослідницькі роботи, які до речі, ввійшли до збірника конференції, як найкращі.