Вибір Президента ліцею

ПРЕЗИДЕНТА ПИРЯТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ОБРАНО!
27 вересня у нашому закладі відбулися вибори президента учнівського самоврядування. До голосування долучилися здобувачі освіти 7-11 класів та педагоги.
По завершенню голосування лічильна комісія, в яку входили представники обох кандидаток в президенти, підрахувала кількість голосів - маємо такі результати:
АННА ГОРБ - 142 голоси
ПОЛІНА БУРА - 150 голосів
Не підтримали жодного - 4 голоси
Вітаємо, Поліно, з перемогою на виборах!
Бажаємо тобі мудрих рішень, креативних ідей, легких кроків задля втілення усіх задуманих проєктів та планів. Дуже віримо в тебе і підтримуємо!
Аню, щиро вітаємо тебе також, сьогодні ти теж переможець, адже різниця між кількістю голосів незначна. Ти лідер нашої величезної команди, тому не зупиняйся на досягнутому, впевнено йди вперед, став цілі і досягай їх. Знай, ми поруч.
Даша Семенина, Катя Берсан, Майя Коротич, Софія Продан, Оля Жовнір, дякуємо вам, дівчатка, за допомогу в організації та проведенні виборів - ви найкращі!

Кандидат 1
на посаду президента учнівського самоврядування Пирятинського ліцею
07.02.2008 на світ з’явилася звичайна дівчинка, яка виявилася дуже працьовитою, цілеспрямованою, допитливою, відповідальною та амбіційною.
Я, Горб Анна Русланівна, учениця 10-Б класу, навчаюся у Пирятинському ліцеї та беру активну участь у шкільному житті, починаючи з початкових класів. Зараз відчуваю, що маю сили та можу стати гідним претендентом на посаду президента навчального закладу. За десять років у школі отримала достатньо досвіду, яким можу ділитися.
Моя мета – це стати гарним прикладом для наслідування, зробити шкільні будні яскравішими, комфортнішими, щоб у школі панувало бажання розвиватися, щоб між учителями та учнями існували чудові взаємовідносини, щоб навчання було результативним, без стресу.
З п’ятого класу кожного року я беру участь у шкільних, районних, обласних олімпіадах та конкурсах і маю призові місця. За цей час отримала безліч грамот, подяк, сертифікатів. Ці досягнення є однією із найважливіших цінностей для мене, бо це досвід, який я отримую та нестиму протягом усього життя. Я відмінниця вже не один рік, буду намагатися тримати цю планку й надалі.
Також у моєму житті невід’ємною частиною є спорт. Протягом декількох років займалася баскетболом. Усією командою їздили на змагання та завдяки спільним старанням займали призові місця. Я люблю подорожувати та дізнаватися про світ. У вільний час багато читаю. Хочу додати, що дуже цікавлюся вивченням мов, бо ці знання дають багато можливостей. Майже рік, завдяки глибоким знанням англійської мови, працюю репетитором. Себе можу описати так: непосидюча та різностороння. Бо сидіти на одному місці – це не про мене. Я весь час проявляю інтерес до чогось нового. Це цікаві гуртки, заняття, різні хобі. Люблю рух, розвиток та активний відпочинок.

Кандидат 2
на посаду президента учнівського самоврядування Пирятинського ліцею.
Я – Бура Поліна Миколаївна, кандидат в президенти нашого ліцею. Комунікабельна, добра та весела, оптимістка по життю, сміливо йду до поставленої мети і генерую та підтримую будь-які креативні та цікаві ідеї. Ходжу на танці і пишу вірші, люблю втілювати мрії в реальність! Є активісткою, об’єдную навчання, саморозвиток та друзів.
Чому я вирішила спробувати себе в ролі президента ліцею? Все дуже просто - є багато планів для нашого ліцею, які будуть покращувати наш заклад.

9 жовтня відбулися вибори Президента Пирятинського ліцею.
Свої кандидатури на посаду президента подали 3 учениці - Гордієнко Яна -9-Б клас, Аліна Красоха - 10 -Е клас та Нестеренко Вікторія - 10-В клас. Кожна з претендентів відповідально і творчо провели агітаційну роботу у онлайн-форматі та за допомогою агітаційних стендів. Кожна з претенденток довела, що цілком заслуговує на обрану посаду.
За участю кандидаток також відбулися лозунг-дебати, де кожна з дівчат мала змогу розкрити свої секрети успіху, наміри та намічені цілі, розповісти про свої індивідуальні особливості, а також скласти план на майбутнє "Яким я бачу ліцей через рік".
У фойє працювала реєстрація учнів та вчителів, кімната та скринька для голосування. Обрана лічильна комісія, у яку ввійшли представники всіх трьох кандидаток, на чолі з головою комісії Валерією  провели підрахунок голосів.
За результатами голосування президентом ліцею стала
Яна Гордієнко.
Весь учнівський та вчительський колективи щиро вітають новообраного президента