День безпечного інтернету

8 лют. 2022
8 лютого - День безпечного інтернету. Учні та вчителі Пирятинського ліцею доєдналися до відзначення цього дня та провели низку заходів. З нагоди Дня безпечного інтернету для учнів проведені години спілкування з використанням технологій дистанційного навчання: 5-в клас: Інтернет: як безпечно навчатися та грати? 6-в клас: Безпека дітей в Інтернеті. 7-в та 7-е клас: Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі. 9-а, 10-а класи: Кібербулінг: загроза ХХІ століття. Учні 9-х, 11-х класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0». Також вчителі інформатики взяли участь у масштабному Всеукраїнському онлайн-флешмобі для освітян до Дня безпечного інтернету, який відбувся 8 лютого 2022 року.