Письмове зобов’язання

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень

Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області (далі заклад освіти) проводить свою діяльність за адресою 37000, м.Пирятин Полтавської області, вул.Визволення, 2А. У закладі створені такі умови  доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

1. Наказом директора від 11.11.2021р. №153 визначені відповідальні, на яких покладені обов’язки допомагати особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення за потреби потрапити у приміщення закладу чи зустрітися з працівниками закладу.
  2.  Прилегла територія закладу пристосована для безпроблемного пересування осіб з інвалідністю та іншим маломобільним групам (трутуари широкі без бордюрів, ін..).
  3. Навпроти центрального входу визначене місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю.
  4. Доступний заїзд у приміщення освітнього закладу (наявність пандуса, вхідні двері без порогів).
  5. На центральному вході розміщене інформаційне повідомлення та кнопка виклику для осіб, що потребують допомоги.
  6. При вході на територію закладу розміщена схема безпечного пересування до головних входів у навчальний корпус закладу.
  7. На першому поверсі розташовані спортивні та хореографічні зали, кабінети початкової та середньої школи, бібліотека, майстерня, кабінет трудового навчання, ресурсна кімната, їдальня,  туалет.
  8. Відсутність порогів, широкі двері, широкі коридори.
  9. Наявність доступного і пристосованого для осіб з інвалідністю та іншим маломобільним групам туалету.

Плануємо:

1. Східці та коридори обладнати контрастним та тактильним покриттям.
  2. Облаштувати тактильними та візуальними позначеннями основні приміщення.
  3. Обладнати поручнями східці до укриття.

Директор                                                                                               Лариса ПОНОМАРЕНКО

В Пирятинському ліцеї  створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи.

• З 1 вересня 2019 року у закладі відкрито  класи з інклюзивною формою навчання.
  • Працюю два асистенти вчителя.
  • Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.
  • Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при ІРЦ)
  • Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.
  • Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:  є пандус, виконано капітальний ремонт туалетів, наявна ресурсна кумната.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

ПИРЯТИНСЬКА  МІСЬКА    РАДА  ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПИРЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  ПИРЯТИНСЬКОЇ   МІСЬКОЇ    РАДИ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Визволення,2а, м. Пирятин Полтавської області, 37000  тел.(+38 05358) 20230,  20642

E- mail[email protected]   Web: http: Liceypirytin.klasna.com      Код ЄДРПОУ 21065765

Письмове зобов’язання

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень

Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

1.     Наказом директора від 11.11.2021р. №153 визначені відповідальні, на яких покладені обов’язки допомагати особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення за потреби потрапити у приміщення закладу чи зустрітися з працівниками закладу.

2.      Прилегла територія закладу пристосована для безпроблемного пересування осіб з інвалідністю та іншим маломобільним групам (трутуари широкі без бордюрів, ін..).

3.     Навпроти центрального входу визначене місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю.

4.     Доступний заїзд у приміщення освітнього закладу (наявність пандуса, вхідні двері без порогів).

5.     На центральному вході розміщене інформаційне повідомлення та кнопка виклику для осіб, що потребують допомоги.

6.     При вході на територію закладу розміщена схема безпечного пересування до головних входів у навчальний корпус закладу.

7.     На першому поверсі розташовані спортивні та хореографічні зали, кабінети початкової та середньої школи, бібліотека, майстерня, кабінет трудового навчання, ресурсна кімната, їдальня,  туалет.

8.     Відсутність порогів, широкі двері, широкі коридори.

9.     Наявність доступного і пристосованого для осіб з інвалідністю та іншим маломобільним групам туалету.

Плануємо:

1.     Обладнати ліф-підйомник.

2.     Східці та коридори обладнати контрастним та тактильним покриттям.

3.     Облаштувати тактильними та візуальними позначеннями основні приміщення.

Директор                                                                                                   Лариса ПОНОМАРЕНКО