Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

10 груд. 2022
Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. З 25 листопада до 10 грудня розпочалася Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу за рекомендаціями МОН України було проведено профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, протягом першого тижня, з учнями початкової ланки Пирятинського ліцею, психологічною службою були проведені заняття з елементами тренінгу: «Світ без насилля», «Скажемо насиллю НІ!» та «Стоп жорстокість».