День Ліцею

30 трав. 2023
Посмішками, обіймами та словами вдячності був наповнений сонячний та теплий день 30 травня. День ліцею - традиційне та очікуване дійство для всієї ліцеївської родини. В цей день ми відзначаємо тих, хто наполегливо та самовіддано працював та навчався протягом року, розвивав свої здібності і таланти, створював красу та надихав на великі звершення інших. Ми дякуємо тим і пишаємося тими, хто підіймав престиж нашого закладу на неймовірні висоти успіху. Понад 50 талановитих ліцеїстів цього дня ми нагородили грамотами за перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Слова вдячності лунали на адресу батьків учнів, а також вчителів, які допомагали дітям та прокладали шлях до зірок! За віддану працю, підтримку дітей та неоціненний внесок на шляху до розквіту нашої країни батьки та педагоги отримали подяки. Присутні мали нагоду подякувати ЗСУ за цей день у вигляді доната. Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким ми маємо змогу працювати, навчатися та досягти успіхів!

Більше фото з заходу знайдете тут