Переможці-сумоїсти

4 жовт. 2023
З 29 вересня по 3 жовтня в Луцьку проходив Чемпіонат з сумо який зібрав понад 270 учасників з 9 областей України. Спортсмени змагалися у трьох вікових категоріях. Шестеро вихованців Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи гідно представили Пирятинщину на Чемпіонаті. У захоплюючій та напруженій боротьбі здобули нагороди різного гатунку: "бронзу" отримали Іванна Пархоменко, учениця 4 класу Пирятинського ліцею. Серед "срібних" призерів - Кирило Докторенко, учень 7 класу Пирятинського ліцею. "Золото" вибороли ліцеїсти: Ніколь Данилова, учениця 8 класу та Богдан Митропан, учень 9 класу. За результами змагань Кирило Докторенко, Богдан Митропан та Ніколь Данилова в листопаді представлять Пирятинську громаду на Чемпіонаті Європи з сумо у Швейцарії.