Посвята в п'ятикласники

2 лист. 2023
Емоційним і незабутнім моментом у шкільному житті учнів 5-х класів стала чудова подія 2 листопада 2023 року - "Посвята в п'ятикласники". Щоб довести свою готовність до навчання у середній ланці Ліцею учні пройшли деякі випробування - підготували інсценізації казок та показали всім присутнім свої акторські таланти. Учні 5-А класу познайомили присутніх із казкою "Кошик яблук", 5-Б показали талановиту акторську гру в казці "Гуси-лебеді", а 5-І оригінально поєднали декілька відомих казок в одну - вийшло сучасно, креативно та оригінально. Діти також позмагалися у вікторині, читали вірші та співали. Глядачі переконалися, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні та багатогранні. На святі панувала приємна атмосфера тепла, добра та затишку. Бажаємо нашим п'ятикласникам наполегливості та цілеспрямованості, які обов'язково приведуть їх до успіху в житті!