Участь в методичному марафоні «Освітні пріоритети старту базового циклу Нової української школи»

1 квіт. 2024
1 квітня 2024 року відбувся методичний марафон «Освітні пріоритети старту базового циклу Нової української школи» на базі ПАНО ім. М. В. Остроградського, на якому була присутня вчителька історії Людмила Дем'яненко. В ході марафону відбулась зустріч з представниками видавничого центру "Літера ЛТД" та кандидатом історичних наук, вчителем історії та громадянської освіти, однією з 4-х молодих авторів підручників для 5-7 класів. Зараз є вибір серед великої кількості підручників і ми, зазвичай, звертаємо увагу на відомих авторів, в той час молоді та креативні автори залишаються в тіні. Саме їх методи викладання тем і формування завдань ближчі сучасним школярам. Отже, такі зустрічі дуже важливі для нас, вчителів.