«Буревісник української незалежності»

22 бер. 2018
Згідно проектно-модульного плану роботи Пирятинського ліцею, з метою патріотичного виховання учнівської молоді, 22 березня 2018 року в навчальному закладі проведено тематичний відео лекторій для учнів 11 – х класів - «Буревісник української незалежності». Ініціатором проведення виступили гуртківці історико – краєзнавчого гуртка національно-патріотичного спрямування «Джерела» та їх керівник – вчитель історії Головко Т.О.

Метою даного заходу було вшанування пам’яті видатного державного, політичного і громадського діяча, народного депутата першого – третього скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України – В'ячеслава Чорновола,  з нагоди  80 – річчя з дня народження.