Кристали: структура, властивості

ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ „КРИСТАЛИ: СТРУКТУРА, ВЛАСТИВОСТІ” 2021

Обласний конкурс для школярів «Кристали: структура, властивості» проводиться з метою популяризації хімічних знань і підтримки талановитих учнів, розвитку їхніх інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навиків і логічного хімічного мислення, активізації творчої діяльності школярів та якісне оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти.

Основними завданнями Конкурсу є залучення учнів до поглибленого вивчення хімії, формування науково-дослідницького світогляду, створення умов для самореалізації юних науковців, підтримка обдарованих школярів

Положення про конкурс

Учениця 3Б класу, Карпій Кіра, в 2021-2022 навчальному році взяла участь в обласному конкурсі «Кристали: структура, властивості» та здобула ІІІ місце (вчитель Карпій К.С.).

Учні Пирятинського ліцею 16 грудня 2015 року представляли свої роботи на обласному  конкурсі  для школярів «Кристали: структура, властивості» на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка.

Виповський Артур 8 клас (науковий керівник Гавриленко Т.І.) в номінації  Наукові спостереження науково-дослідну роботу  "Влив різних факторів на вирощування кристалів мідного купоросу в домашніх умовах"

Горбатко Дмитро 10 клас (науковий керівник Мельник Г.Д.)  в номінації Вирощуваня кристалів власноруч вирощені кристали.

За результаьами конкурсу

Виповський Артур здобув ІІІ місце, Горбатко Дмитро -  ІІ місце.