План заходів протидії булінгу

План заходів ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

в Пирятинському ліцеї

2021– 2022 навчальний рік

Класи

Термін проведення

1

Соціально-психологічне дослідження  «Булінг та його прояви»

2- 4кл

2.

Соціально-психологічне дослідження з метою вивчення проблем підліткового насильства: «Моє життя в сім’ї та школі»

5-11кл

3.

Заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

5-11 кл.

4.

Підготувати матеріали на допомогу класним керівникам та класоводам у проведенні годин спілкування на теми:

«Як допомогти дітям упоратися з булінгом»; «Кібербулінг»; «Булінг – мовчати не треба!».

1-11 кл.

5.

Надання інформаційно-консультативної допомоги класоводам та класним керівникам (інформаційні буклети, телефони національної «гарячої лінії» за якими може здобувач освіти звернутися в разі потреби).

1-11 кл

6.

Виготовлення та розповсюдження серед учнів 1-11 класів  пам’яток:«Не стань жертвою булінгу»

5-11кл.

7.

Перегляд відео презентацій «Булінг в школі. Як його розпізнати», «Кібербулінг або агресія в інтернеті: Способи розпізнання і захист дитини».

5-11кл.

Листопад-Грудень

8.

Проінформувати та розмістити на сайті Пирятинського ліцею законодавчі документи та корисні посилання щодо протидії булінгу в освітньому закладі.

батьки

учні

Грудень Травень

9.

Міні-тренінг «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті».

2-4кл.

Січень -лютий

10.

Круглий стіл для педагогічного колективу «Стоп булінг! Чого не слід робити педагогу».

пед. колектив

11

Перегляд відеороликів «Нік Вуйчич про булінг у школ», «Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з Уповноваженим Президента України.», «Зупиніться!!! МОЯ Історія про Булінг і Кібербулінг».

1-11кл.