Кафедра естетики та психології

Завідуюча кафедрою, вчитель фізичної культури
Юрченко Наталія Федорівна

Учитель трудового навчання та основ здоров’я
 Прудіус Олександра Миколаївна

Учитель трудового навчання
Гуленко Ігор Олександрович

Учитель фізичної культури і захисту Вітчизни
Курєпін Володимир Георгійович

Вчитель фізичної культури
Смірнова Тетяна Олександрівна

Педагог-огранізатор, вчитель мистецтва
Терещенко Оксана Василівна

Сегеда Оксана Миколаївна
Вчитель хореоргафії та чирлідингу

естетики та

психології

Нова школа – школа майбутнього!

Тема:формування особистості, адаптованої до соціальних змін у суспільстві, здатну до організації планування своєї діяльності, до творчого самовираження, зацікавлену в самовдосконаленні і саморозвитку

Завдання:
1. Створити умови для повноцінного фізичного розвитку й формування здорового способу життя
2. Створити позитивний соціально- психологічний мікроклімат у школі і класі
3. Формувати і розвивати особистість учня громадянина, сприяти вихованню життєвої позиції випускника

Естетичне виховання підростаючого покоління один із головних напрямків, якому школа та суспільство приділяють велику увагу на сучасному етапі. Кафедра естетики та психології головним завданням у своїй роботі вбачає формування цілісної творчої особливості, охоплює інтелектуальну, емоційну, вольову цінносно-орієнтаційну її сторони. Пронизує всі сфери життєдіяльності людини, глибину мислення і тонкість почуттів. Працює над технологією психолого- педагогічного проектування особистісного розвитку ліцеїста в умовах навчально-виховного процесу. Створює та забезпечує умови у системі роботи з обдарованими дітьми.

Сучасні темпи життя вимагають від учнів, щоб вони змолоду дбали про своє фізичне удосконалення, мали знання в галузі гігієни і медичної допомоги, вели здоровий спосіб життя. Бути сміливим й стійким до несприятливого впливу зовнішнього середовища, фізично і психологічно готовим до праці й захисту Української держави. Одержати трудові навички в обробці матеріалів.

Велика  увага на сучасному етапі приділяється  національному вихованню. Тому, вчителі кафедри постійно знайомлять учнів з багатими традиціями, культурою та мистецтвом нашого народу. Естетичне виховання вирішує і компенсаторні задачі, готує людину до боротьби за покращення світу і свого положення в ньому.

Вчителі кафедри докладають максимальних зусиль для успішного виступу ліцеїстів на районному звіті художньої самодіяльності, виступу спортсменів в районних та обласних змаганнях, виставках виробів. Беруть активну участь у роботі районних методоб'єднань, постійно підвищують свій професійний рівень, діляться набутим досвідом з колегами, впроваджують нові методи та технології у своїй роботі