24 вер. 2014

асідання школи молодого вчителя

На базі Пирятинського ліцею відбулося планове засідання школи молодого вчителя «Паросток». Молоді колеги поспілкувалися з начальником відділу освіти, методистами РМК, відвідали уроки, поділились враженнями своїх перших педагогічних кроків. Цікавим був тренінг «Закріплення позитивного сприйняття», проведений психологом Фалько Н.В.
19 вер. 2014

Святкування ДНЯ МІСТА

Учні та учителі Пирятинського ліцею приймали активну участь у підготовці та проведенню святкування ДНЯ МІСТА ПИРЯТИНА
18 вер. 2014

Виставка квітів

В Пирятинському ліцеї відбулася виставка квітів, в якій взяли участь учні всіх класів
17 вер. 2014

Здача макулатури

Учні та учителі Пирятинського ліцею взяли активну участь у зборі макулатури
3 вер. 2014

Слава Україні

В Пирятинському ліцеї продовжує роботу Учнівський Парламент. 3 вересня,за ініціативи Президента ліцею та лідера сектора «Суспільно-корисні справи», школярі 3-4 х класів на подвір’ї малювали прапор України. Учні були в захваті від даної пропозиції і тому дружно і завзято розпочали роботу. Кожен знав: його прапор- найкращий. Україна переможе! Слава нації і її героям!
28 трав. 2014

Свято останнього дзвоника!

Останній дзвоник скоро пролунає І діти, як ті птахи восени, Порозлітаються у вирії в житті. І хіба знає хтось, що їх чекає? Що буде після парти, що спітка?... Дзвінок останній пролунає скоро, Хвилин нудних уроків вже кінець, Але насправді кожен учень знає, Що їх чекатиме лише добра вінець. Бо мріють, бо чекають, не діждуться, Коли вже вийдуть із під крил батьків. Батьків і вчителів, що відгукнуться, Не раз в перетині оцих рядків, життів.
21 квіт. 2014

Методичний тиждень

Згідно плану роботи на рік з 14 по 18 квітня 2014 року в Пирятинському ліцеї проходив методичний тиждень.
16 квіт. 2014

Учнівська науково-практична конференція

Традиційно десятикласники Пирятинського ліцею захищають свої курсові роботи з різних дисциплін на учнівській науково-практичній конференції, демонструючи міцні знання та результати своєї творчості.
27 бер. 2014

Круглий стіл

З метою відпрацювання єдиних поглядів шодо науково-методичного супроводу, спрямованого на моделювання обраного типу освітньої практики, обміну досвідом з питань реалізації основних засад Нової школи та подальшого їх впровадження в практичну діяльність 27 березня 2014 року на базі Пирятинського ліцею було проведено конференцію "Наші перші злети". Учасниками круглого столу були начальник відділу освіти , методисти РМК, директори та заступники навчальних закладів, завідуючі та вихователі дошкільних навчальних закладів, члени районної лабораторії новітніх освітніх технологій. Проблемами освітян цікавилися представники місцевої влади, вчені НАПН України, наукові співробітники лабораторії педагогічної інноватики Інституту педагогіки і представники ПОІППО.
19 бер. 2014

Навчання МНС

У Пирятинському ліцеї відбулася зустріч старшокласників із представниками МНС. Тема заходу - "Небезпечні знахідки".