13 лист. 2013

Обласний семінар-Практикум

13 листопада 2013 р. відбувся обласний семінар-практикум наукових керівників філологічного та мистецтвознавчого профілю Полтавського територіального відділення МАН України. У ньому брали участь члени кафедри філології Гуленко Л.И. та Шевченко Л.В.
8 лист. 2013

«Майбутнє України»

З 15 по 17 жовтня в Києві відбувалася IV Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України». Її організаторами є Національний центр «Мала академія наук України» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Метою виставки є виявлення й підтримка обдарованих дітей, пропагування науково-дослідницької та експериментальної роботи серед учнівської молоді. У ній брали участь й учні нашого класу: Кремпоха Ярослав, Згібнєв Владислав, Лєбєдєв Валерій. Вони гідно представили Пирятинський ліцей і були відзначені нагородами та запрошеннями на навчання в НТУУ КПІ, а саме: • Кремпоха Ярослав – ІІІ місце, грошова премія 500 грн. • Згібнєв Владислав – ІІІ місце, грошова премія 500 грн. • Лєбєдєв Валерій – ІІІ місце, грошова премія 500 грн.

Районний семінар-практикум

07 листопада 2013 року на базі Пирятинського ліцею відбувся районний семінар-практикум учителів іноземних мов на тему "Помилки вчителя і як їм запобігти". Майстер-клас для вчителів провела методист видавництва Пірсон Альона Глушкова. Менеджер-консультант Леся Гриценко ознайомила з новинками методичної та навчальної літератури. Керівник РМО Яровенко С. М. повідомила про моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі. Методист відділу освіти Пирятинської РДА Шкурупій Л. Г. наголосила на підготовці учнів до участі у Всеукраїнських олімпіадах з іноземних мов.

Семінар 2013

Семінар 2013

«Sikorsky Challenge 2013»

17 жовтня у Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулося підбиття підсумків, нагородження переможців і церемонія закриття ІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013». Фестиваль традиційно пройшов під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у співпраці з Незалежною асоціацією банків України, Українським науково-технологічним центром (УНТЦ), Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Європейською комісією та інноваційними компаніями і фондами України, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Безпосереднім його організатором виступив Науковий парк «Київська політехніка». Серед цих п’ятнадцяти сміливців був і учень Пирятинського ліцею – Кремпоха Ярослав. Його робота «Система дистанційного моніторингу хворих у реабілітаційний період на основі використання технології безпровідних сенсорних мереж» була відзначена премією МАН та фонду К. Кондакова – 2000 грн. та премією Міжнародного фонду сприяння інвестиціям – 5000 грн. А він сам отримав змогу на двохтижневе навчання в Аргонській лабораторії (США) або NASA (США).
29 жовт. 2013

ХЕЛОУІН

29.10.2013 р. відбулося засідання Англійського клубу, на якому учні Пирятинського ліцею ознайомилися з традиціями святкування ХЕЛОУІНА в США. Волонтер Корпусу Миру Кейтлін-Дан Перхам навчила ліцеїстів виготовляти символи свята та співати тематичні пісні
25 жовт. 2013

ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА!!!

25 жовтня відбулася урочиста посвята восьмикласників у ліцеїсти
14 жовт. 2013

Ліцеїсти - в Батурині

У відповідності з Положенням про проведення конкурсу до 70-річчя визволення Пирятинщини від німецько-фашистських загарбників на кращий твір серед учнів шкіл району, Рада ветеранів організувала для переможців конкурсу автобусну екскурсію до міста Батурина.З нетерпінням чекали цієї поїздки Сергій Дев"янін, Катерина Войпанюк, Лілія Семененко, Валерія Дубецька, з ними були вчителі та ветеранські активісти.
4 жовт. 2013

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!!!

Вітаємо працівників освіти з їх професійним святом!