8 бер. 2014

Свято 8 БЕРЕЗНЯ

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!
26 лют. 2014

Вітання переможцям

"Intel-Технo Україна" 2014 !
15 січ. 2014

КВН

Вітаємо команду КВН "БОРЩ" Пирятинського ліцею з перемогою!
6 січ. 2014

З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

Від щирого серця вітаємо всіх із НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ
16 груд. 2013

Голосуємо за вІдео про Пирятинський ліцей

Голосуємо за відео про Пирятинський ліцей http://skooltv.com/2013-2/video/category/8/view/801
11 груд. 2013

Мультитест

11.12.2013 року 23 учня Пирятинського ліцею прийняли участь у математичному конкурсі МУЛЬТИТЕСТ організований ІНСТИТУТОМ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
6 груд. 2013

Конференція вчителів укр. мови та літератури

6 грудня 2013 року учителі української мови й літератури на базі Пирятинського ліцею зустрілися з автором підручників «Українська література» Авраменком Олександром Миколайовичем.
3 груд. 2013

Обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків» Обласний літе

28 листопада Полтавське територіальне відділення МАН України започаткувало щорічний обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків». Цього року цей конкурс присвячений 200-річному ювілею Тараса Григоровича Шевченка. Національний технічний університет імені Ю.Кондратюка приймав учасників науково-практичної конференції, переможців заочного етапу конкурсу «Відлуння заповітів земляків». Пирятинський район представляла учениця 10-А класу Пирятинського ліцею Войпанюк Єлизавета у секції «Літературна творчість» з роботою «Тарас Шевченко через призму власного сприйняття» ( Науковий керівник ГуленкоЛ.М.). Всі учасники отримали схвальні відгуки членів журі, слушні зауваження, безцінний досвід спілкування з творчо обдарованою молоддю Полтавщини.
15 лист. 2013

Семінар

15.11.2013 року в Пирятинському ліцеї відбувся районний семінар-практикум вчителів математики
15 лист. 2013