12 лют. 2013

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

У актовій залі Пирятинського ліцею відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни
4 лют. 2013

Призери та переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2 лют. 2013

"Учитель року - 2013"

Вісімнадцятий рік поспіль Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського разом з Департаментом освіти і науки та обкомом профспілки працівників освіти і науки проводить ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурс “Учитель року”. Цього року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України були визначені такі номінації: «Інформатика», «Фізика»...
1 лют. 2013

Поповнення колективу

1 лютого 2013 року у колективі Пирятинського ліцею відбулися зміни. Педагогічний колектив збільшився на одного вчителя англійської мови. Це – волонтер Корпусу Миру США в Україні Кейтлін – Дан Перхам. Мета її приїзду до Пирятина – впровадження проекту «Викладання англійської мови як іноземної». Протягом двох років Кейтлін буде навчати учнів ліцею розмовної англійської мови, знайомитиме з американськими звичаями і традиціями як на уроках, так і в Клубі англійської мови в позаурочний час. Для вчителів це гарна нагода удосконалити методику викладання іноземних мов та сприяти діалогу культур.
11 січ. 2013

Cемінар від IATEFL та Pearson

11 cічня 2013 року в м. Києві, у приміщенні гімназії «Еконад», відбувся семінар від IATEFL та Pearson на тему «Як навчати англійської мови за допомогою сучасних технологій». Учасникам тренінгу було запропоновано такі питання: 1. Використання інтерактивної дошки на уроках англійської мови з учнями початкових класів (за підручником Fly High) - Олена Глушко, консультант Pearson 2. Застосування інтерактивної дошки на уроках англійської мови з учнями старших класів (за підручником Real Life) - Наталія Чумак, консультант Pearson 3. Інтернет - ресурси при вивченні іноземної мови (My Grammar Lab) - Тетяна Іванова, консультант Pearson 4. «Навчатися говорити, говорити, щоб навчатися» - Роберт Хартіган, консультант Dinternal 5. Презентація міжнародного іспиту з англійської мови The Pearson Test of English (PTE) - Роберт Хартіган, консультант Dinternal Від Пирятинського ліцею на семінарі набувала знань і досвіду Козін Ірина Вікторівна, про що й свідчить відповідний сертифікат.
27 груд. 2012

Новорічна дискотека

У Пирятинському ліцеї відбулася новорічна дискотека для учнів 8-11 класів
26 груд. 2012

Мііні-міс ліцею

В Пирятинському ліцеї відбулося новорічне свято, під час якого 11 учасниць з 5-6 класів боролися за звання "міні-міс ліцею".Перемога дісталася Попович Сніжані, учениці 5 б класу.
25 груд. 2012

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Розпочалися новорічні ранки для учнів 1-4 класів
19 груд. 2012

СВЯТО МИКОЛАЯ

Від хатинки до хатинки Ходить Миколай — Кожушок чарівний, Срібна борода. Він несе дарунки Діточкам малим І любов дарує Українцям всім!
12 груд. 2012

Конкурс знавців англійської мови «Гринвіч»

12 грудня 2012 року Центр творчих ініціатив «Клевер» проводив Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Гринвіч». Він є найпопулярнішим серед конкурсів з іноземних мов в Україні. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни. Цього разу учасниками були 49 учнів 3-11 класів Пирятинського ліцею. Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі - призи.