Допомога ЗСУ

Щодня в Пирятинському ліцеї «павучками-аматорами» плетуться маскувальні сітки для наших захисників.

Передали чергову сплетену сітку тату одного з ліцеїстів - військовослужбовцю окремого протитанкового дивізіону керованих ракет. А також вже декілька сіток вирушили до Лиману.

До важливої і потрібної праці доєднуються діти, їх батьки, вчителі та працівники ліцею.

В Пирятинському ліцеї діє аматорський гурток плетіння маскувальних сіток для наших захисників. У вільний час будь-хто може долучитися до корисної та важливої справи.

Дякуємо батькам наших учнів, які постійно долучаються до приготування смаколиків для наших захисників!

Наша перемога - це наша спільна мрія і мета! А мета перетворюється в досягнення тоді, коли переростає в щоденну кропітку працю.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи ліцею є постійними учасниками благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ. Зима, весна, літо чи осінь - ми завжди знаходимо час та ресурс на підтримку наших воїнів.

Наша підтримка не обмежується участю в ярмарках. Ми неодноразово ініціювали благодійні розіграші та лотереї на підтримку ЗСУ. На зібрані кошти мали змогу придбати теплі речі, ліки, спецодяг та засоби гігієни для наших військових.

Наша гордість - передвеликодня акція «Передай вдячність», інформація про яку розлетілися далеко за межі Пирятинщини.

Всі бажаючі мали змогу перерахувати бажану суму, а в призначенні платежу написати коротеньке побажання нашим захисникам. Менш ніж за 10 днів нам вдалося зібрати 20450 грн. На зібрані кошти придбали смачні пасочки та різноманітну смакоту для наших захисників. А всі побажання, які люди писали як коментар до платежу, роздрукували і вклали у вигляді міні-листівок до кожного пакунка. Загалом нам вдалося зібрати майже 100 великодніх пакунків для наших воїнів.