Тиждень БДР

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 4-А класі відбулося практичне заняття «Надання першої допомоги при ДТП» за участі старшого фельдшера КП "Полтавський обласний центр  ЕМД та МК ПОР" (Пирятинська підстанція екстреної медичної допомоги) Бабич Світлани Василівни.

В рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 в травні та листопаді щорічно проходять Тижні безпеки дорожнього руху. Тому традиційно в нашій школі проводиться Тиждень БДР, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Участь ліцеїстів у виставці-конкурсі малюнків «Мій друг - безпечний рух».

Класними керівниками, педагогом-організатором проведено серію зустрічей (вікторини, бесіди, виховні години) щодо безпечного поводження на дорозі.

Учні самостійно виготовляли флікери та поробки в рамках Тижня БДР.

Серія зустрічей для учнів різного шкільного віку зі старшим інспектором ювенальної превенції Лубенського РВП Мариною Грицай.

Перегляд інформативних відеороликів та мультсеріалів про безпеку дорожнього руху.