Екологічна діяльність

Потужною ліцеївською родиною ми долучилися до акції від Комунального підприємства «Екосервіс» «Мрій та Дій». В акції взяли участь 25 класних колективів нашого закладу, педагоги та працівники закладу.

Разом нам вдалося зібрати більше 6000 пластикових пляшок!

Виступ агітбригади «Свідома молодь» на щорічному конкурсі екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім».

17 вересня відзначають Всесвітній день прибирання.
Ми підготували та поширили в соцмережах інформативний ролик про доцільність прибирання та алгоритм дій при очищенні свого цифрового простору (натисніть на фото вище, щоб його переглянути).

Пирятинський ліцей приєднався до проєкту Flowers4School. На території закладу висадили 500 цибулин квітів.

Серія веломандрівок вулицями рідного міста в рамках шкільного проєкту «Вивчення вулиць рідного міста на уроках історії».

Не зважаючи на складні часи, є реалізація проєкту "Еко-клас".
Триває озеленення пришкільної території, а саме висадка багаторічних видів саджанців рослин та декоративних дерев, кущів і квітів.

Діти та вчителі здали на переробку відпрацьовані батарейки, ртутні термометри та люмінесцентні лампи до ЕКОБУСа.

Біоіндикація. Реалізація проєкту "Історія малих рік України".

Конкурс на першість класів ліцею у зборі макулатури. Зібрані кошти клас-переможець витратив на благодійність.

Участь у програмі Президента України "Зелена країна". Ліцеїсти разом з представниками ДП "Пирятинський лісгосп" висадили кілька десятків саджанців вічнозелених рослин та дубків.

Збір макулатури в рамках залучення до Всеукраїнського Дня прибирання. Зібрали понад 500 кг макулатури. Всі виручені кошти витратили на потреби ЗСУ.

Сортування літератури в шкільній бібліотеці. Вилучено та здано на вторинну переробку понад 300 примірників російської літератури.

Екскурсія на о. Масальський за участю працівників Національного природничого парку "Пирятинський".

Учні долучилися до природоохоронної акції «ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ», яку організував Національний природний парк "Пирятинський".

Молодші школярі долучилися до обласного конкурсу «Образ природи». Створили відеоролик еко-рекламу про важливість підгодовування птахів взимку.

Ліцеїсти отримали подяки та пам'ятні подарунки від ДП "Пирятинський лісгосп"  за активну участь у програмі Президента України "Зелена країна".

Перетворюємо в реальність ідею реалізації проєкту «Еко-клас». На зеленій зоні ліцею функціонує імпровізований еко-клас для всіх охочих поєднувати навчання з відпочинком на свіжому повітрі.