Національно-патріотичне виховання юного покоління

Реалізація пріоритетного напрямку виховання :

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.
Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Задля досягнення мети, а саме виховання особистості зі стійкою та свідомою патріотичною позицією в Пирятинському ліцеї створена наскрізна комплексна модель національно-патріотичного виховання, яка реалізується завдяки всебічному площинному підходу. Ознайомитися зі структурою моделі, а також діяльністю закладу у напрямку національно-патріотичного виховання можна з презентації.

З 6 по 13 листопада тривав обласний етап гри «Петлюрівський вишкіл» - 2023. Команда ліцею «Приудайські гармаші» вже декілька років поспіль є незмінними учасниками. Цьогоріч за підсумками Гри нам вдалося вибороти такі призові місця:

2 особисте місце у вікторині «Нове озброєння Збройних Сил України»
2 командне місце у вікторині «Вибухонебезпечні предмети».
Керівники команди: Букша А. В. та Ткаченко А. С.

Щороку традиційно в День вишиванки вся ліцеївська родина вдягається у вишиванки. Разом виконуємо гімн, дякуємо захисникам за можливість відзначати свято. Хвилиною мовчання вшановуємо всіх тих, хто більше ніколи не одягне вишиванку.

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України для учнів старших класів практикуємо майстер-класи. Старшокласників знайомлять з алгоритмом збору автомата Калашникова, з пістолетом Макарова. Обговорюємо ситуації використання зброї військовими.

Учні старших класів ліцею відвідали двогодинні заняття національно-патріотичного спрямування. Тренінг організовано другим відділом Лубенського РТЦК та СП із залученням військовослужбовців. Вони вчили дівчат та юнаків надавати тактичну медичну допомогу в умовах воєнонного стану та поводитись зі зброєю.

Не забуваємо вкладати в кожну справу частинку свого серця і любові для наших захисників. Учні початкової ланки постійно створюють поробки, листівки, малюють малюнки та пишуть листи зі словами вдячності нашим воїнам.