Пізнання історичної минувшини

26 вересня 2015 року позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка провів обласну науково-практичну конференцію «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації» (висвітлення життєвого та творчого шляху полтавців у різних галузях науки та техніки).

На обласну конференцію з усієї Полтавської області прибуло близько 100 учнів Малої академії наук України та їх наукових керівників.

Учениця 10А класу Пирятинського ліцею Мусієнко Алла разом з науковим керівником учителем історії та правознавства Ящик Оленою Ігорівною представили роботу «Леонтій Свічка - козак з ікони « Розп′яття ». Славний син Пирятинщини».

Конференція закінчилась врученням сертифікатів усім учасникам.