Майбутнє України

Національним центром «Мала академія наук України» проводиться Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Основними завданнями Виставки є:

• стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді;
  • виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії;
  • створення умов для реалізації здібностей талановитих та обдарованих учнів і студентів;
  • оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями та студентами;
  • пошук нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів і студентів.

Виставка проводиться на добровільних засадах і є відкритою для учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Виставка проходить у два етапи:
  • І етап – відбірковий (обласний, заочний)
  • II етап – фінальний (Всеукраїнський, очний) м. Києві.
Проекти подаються у таких номінаціях:
  • електроніка та приладобудування;
  • матеріалознавство та перспективні технології;
  • машинобудування;
  • інформаційно-телекомунікаційні системи та технології;
  • екологія та ресурсозбереження;
  • технічна творчість та винахідництво;
  • робототехніка та робототехнічні системи.