Sikorsky Challenge

logo

Всеукраїнськ фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge». Мета фестивалю – залучення учнівської і студентської молоді, а також науковців і підприємців до участі у наукових програмах і проектно-конструкторській діяльності та стимулювання досліджень у технічних галузях. А ще – виявлення талановитих винахідників і дослідників, які вже знайшли себе у цій діяльності, та забезпечення їм необхідних умов для втілення їх проектів та ідей у життя.

Фестиваль, власне, є інструментом, який дозволяє талановитим особистостям запропонувати цікаві ідеї і пройти коротке навчання щодо їх комерціалізації, що проводиться в його рамках; зустрітися з потенційними інвесторами і, в разі перемоги в конкурсі, отримати можливість створити стартапи, себто компанії для реалізації цих інноваційних ідей. Оцінюють пропозиції учасників і обирають з-поміж них кращих досвідчені експерти. Очолює міжнародне журі фестивалю-конкурсу «Sikorsky Challenge» віце-президент Академії наук вищої школи України, доктор фізико-математичних наук, президент Українського фізичного товариства Максим Стріха.

- See more at: http://kpi.ua/ru/sikorsky-challenge-13#sthash.4d6ce9Mc.dpuf