Intel-Техно Україна

intteh

Конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних  закладів України «Intel-Технo Україна» - національного етапу міжнародного конкурсу  науково-технічної творчості школярів Intel ISEF  (International Science and Engineering Fair, далі  Конкурс).

Метою Конкурсу є всебічна підтримка  обдарованої молоді України в сприянні активізації  та модернізації змісту науково-дослідницької,  пошукової, експериментальної та практичної  діяльності учнівської молоді, впровадженні  інноваційно-освітніх методів і технологій у  навчальний процес.

2015-2016

Традиційно,  в жовтні місяці 2015 року на  м. Києва був проведений  Національний  етап  міжнародного конкурсу науково- технічної творчості учнів «Intel International Science and Engineering Fair» «Intel-Технo Україна 2015-2016» . Пирятинський ліцей представляли:

Кійко Максим (10 А клас), Криворучко Ростислав (10 А клас), Міщенко Дарина (10 А клас), Подорожній Владислав (9 Аклас), Даниленко Олег (9 А клас). Їх наставником був Вольвач Сергій Володимирович.

Учні зайняли призові місця:

в категорії  “Інженерія”

ІІІ місце - Кійко Максим Валентинович. "Інформаційно-навігаційний комплекс в умовах функціонування мобільної групи".

в категорі “Енергетика”

IV місце  Подорожний Владислав Вікторович. "Високоефективний енергетичний модуль для комплексного перетворення та утилізації енергії сонця".

2014-2015

В рамках проведення  національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічних проектів ''Intel-Техно Україна'' Пирятинський ліцей представив команду, яка презентувала 4 проекти. Усі проекти індивідуальні.

Міщенко Дарина (9 клас) презентувала проект в категорії енергетика - ''Універсальна мобільна електростанція модульного типу для використання в польових умовах''.

Криворучко Ростислав (9 клас) презентував проект в категорії комп'ютерні науки ''Програмно-апаратний комплекс для розробки та побудови складних управляючих систем''.

Кійко Максим (9 клас) презентував проект в категорії комп'ютерні науки ''Мобільна система зв'язку на основі застосування технології безпровідних сенсорних мереж''.

Рябко Руслан (11 клас) презентував проект в категорії інженерія '' Управління сервомеханізмами з використанням датчика просторових переміщень''.

В результаті оцінювання журі  Міщенко Дарина та Рябко Руслан  були нагороджені дипломами за зайняті четверті місця в своїх категоріях, а Криворучко Ростислав та Кійко Максим дипломами третього ступеня за зайняті ними треті місця в категорії комп'ютерні науки.

Керівником усіх науково-технічних проектів є провідний фахівець Національного центру ''МАН України'' Вольвач С.В.

2013-2014

З 18 по 21 лютого 2014 р. в стінах Київського Політехнічного Інституту, за підтримки представництва корпорації Intel в Україні, пройшов конкурс науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна – Національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF International Science and Engineering Fair.

На змагання прибули учасники з 21 області України та команда з Грузії. Конкурсантами було представлено проекти в п’яти категоріях знань: Фізика та Астрономія, Математика,  Інженерія, Комп’ютерні науки, Енергетика. Для участі у фіналі журі відібрало 217 проектів.

Чотири учні Пирятинського ліцею Кремпоха Ярослав, Лєбєдєв Валерій, Згібнев Владисла та Рябко Руслан під керівництвом Вольвача Сергія Володимировича прийняли участь у конкурсі