23 лист. 2012

Обласному семінар-практикум

Члени кафедри філології : Гуленко Л.В., Шевченко Л.В., Коваль Н.Л. та Смолянська Н.П. побували в Полтавському технічному університеті на обласному семінарі-практикумі наукових керівників відділення філології та мистецтвознавства Полтавського територіального відділення МАН України «Інтеграція науки і освіти – наступність етапів підготовки наукової еліти». Учителі отримали консультації ведучих спеціалістів провідних вузів Полтави, а ще – незабутні враження від зустрічей із цікавими людьми та від екскурсій по місту
23 лист. 2012

Чистота околиць Пирятинського ліцею

Учні , вчителі, батьки, взяли активну участь у прибиранні околиць Пирятинського ліцею.
18 лист. 2012

Олімпіада з екології та фізики

Учні Пирятинського ліцею приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології та фізики
8 лист. 2012

День української писемності

У Технічному університеті ім. Кондратюка відбулося засідання студентського "круглого столу", присвячене Дню української писемності. Із доповіддю "Топоніміка Пирятинщини: етимологія та словотвір" успішно виступив учень 9-Е класу Скорик Едуард (науковий керівник Шевченко Людмила василівна). У Технічному університеті ім. Кондратюка відбулося засідання студентського "круглого столу", присвячене Дню української писемності. Із доповіддю "Топоніміка Пирятинщини: етимологія та словотвір" успішно виступив учень 9-Е класу Скорик Едуард (науковий керівник Шевченко Людмила Василівна). 8 листопада 2012 р. у Технічному університеті ім. Кондратюка відбулося засідання студентського "круглого столу", присвячене Дню української писемності. Із доповіддю "Топоніміка Пирятинщини: етимологія та словотвір" успішно виступив учень 9-Е класу Скорик Едуард (науковий керівник Шевченко Людмила Василівна).
26 жовт. 2012

семінар у Києві «Сучасні підходи до викладання англійської мови наймолодшим»

Яровенко С. М., Гудзь С. С. та Продан Н. О. і були учасниками семінару у Києві «Сучасні підходи до викладання англійської мови наймолодшим», який провела методист ТОВ «Dinternal-Вooks» та представництва ПірсонЕд’юкейшнЛонгман Світлана Сорочинська.
23 жовт. 2012

Олімпіада з англійської мови "Олімпус"

Учні Пирятинського ліцею не були осторонь Всеукраїнської олімпіади з англійської мови «Олімпус».
19 жовт. 2012

Посвята в ліцеїсти

Вітаємо учнів 8-их класів, які гордо носитимуть звання ліцеїстів!
18 жовт. 2012

Круглий стіл «Проблема наступності при вивченні англійської мови»

Пирятинський ліцей знову зустрічав гостей. Круглий стіл «Проблема наступності при вивченні англійської мови» зібрав вчителів району, методистів з Києва та учнів ліцею.
5 жовт. 2012

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ!

Вітаємо всіх педагогів з їх професійним святом!
18 вер. 2012

ДЕНЬ МІСТА