2015-2016

Традиційно,  в жовтні місяці 2015 року на  м. Києва був проведений  Національний  етап  міжнародного конкурсу науково- технічної творчості учнів «Intel International Science and Engineering Fair» «Intel-Технo Україна 2015-2016» . Пирятинський ліцей представляли:

Кійко Максим (10 А клас), Криворучко Ростислав (10 А клас), Міщенко Дарина (10 А клас), Подорожній Владислав (9 Аклас), Даниленко Олег (9 А клас). Їх наставником був Вольвач Сергій Володимирович.

Учні зайняли призові місця:

в категорії  “Інженерія”

ІІІ місце - Кійко Максим Валентинович. "Інформаційно-навігаційний комплекс в умовах функціонування мобільної групи".

в категорі “Енергетика”

IV місце  Подорожний Владислав Вікторович. "Високоефективний енергетичний модуль для комплексного перетворення та утилізації енергії сонця".