29 груд. 2021

Вітання учнів з Новим роком

Напередодні Нового року та Різдва якась по-особливому тепла та святкова атмосфера відчувається навколо. Повітря ніби наскрізь пройняте дивами та запахом довгоочікуваного свята. Найбільше ж новорічних свят чекають дітлахи. Учні початкової школи Пирятинського ліцею - не виняток. Саме тому напередодні Нового 2022 року до діток завітав Дід Мороз зі Снігуронькою та своїми помічниками, щоб привітати малечу з прийдешнім Новим роком. Ігри, веселощі, конкурси, пісні та веселі хороводи і багато подарунків - що ще потрібно для позитивного настрою та відчуття свята!
24 груд. 2021

Підготовка до свят

Морозна погода, сніжок, запах мандарин та новорічні хіти, які звучать звідусіль - все це невпинно наближає прихід найочікуванішого свята - Нового року. Наш ліцей також вбрався в новорічні шати. Огорнувся гирляндами та прикрасився ялинками на будь-який колір і смак.
24 груд. 2021

Встановлення пожежної сигналізації у Пирятинському ліцеї

13 грудня завершилася процедура тендерних торгів щодо встановлення пожежної сигналізації у Пирятинському ліцеї. Підписаний договір на виконання робіт з переможцями торгів ПП "Харків-ЮНІКОМТЕСТ". На сьогоднішній день в приміщенні ліцею інтенсивно виконується робота. Під час освітнього процесу облаштовують системою сигналізації службові та підвальні приміщення, а в післяобідній та вечірній час - класи та кабінети. Технічні працівники закладу постійно контролюють виконання робіт підрядною організацією та готують приміщення до комфортного освітнього процесу.
23 груд. 2021

Ялиночки власноруч

Молодші школярі ретельно готуються до новорічних свят. Під час занять на групі продовженого дня дітлахи старанно вирізають сніжинки, витинанки та створюють аплікації. Новорічні ялинки-красуні пишаються не тільки в класних кімнатах, а й на листівках, зроблених власноруч.
22 груд. 2021

Утеплення класів

Щороку з настанням холодів у східній частині Пирятинського ліцею спостерігається значне зниження температури повітря у класних приміщеннях, у порівнянні з іншими класами. Неодноразові консультації з працівниками спеціалізованих підприємств, виконання внутрішніх робіт щодо утеплення кабінетів та класних приміщень, на жаль, не дали позитивного результату. І ось минулого вівторка закінчила роботу підрядна організація щодо встановлення електронних конвекторів для нагріву приміщень. Відповідальні працівники підключають додаткове опалення для обігріву класних кімнат 3-В, 3-Б, 4-Б, 9-А, 5-В та 7-В. Діти та вчителі вдячні за турботу, виділені кошти та тепло в класах.
21 груд. 2021

ІІІ місце в обласному чемпіонаті з інформаційних технологій

11 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі проведений очний тур обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» для учнів, які стали переможцями першого (онлайн) туру. Вітаємо Журбу Дарію, ученицю 9 класу, ІІІ місце.
21 груд. 2021

Підсумки збору макулатури

В Пирятинському ліцеї відбувся конкурс зі збору макулатури, ініційований до Всесвітнього дня довкілля. Приємно зазначити, що чимало учнівських колективів долучилися до активностей, разом вдалося зібрати 382 кг макулатури. Класом-рекордсменом став 3-А (класовод Артюх С.О.), дітям вдалося зібрати майже 149 кг. Саме тому, згідно умов проведення конкурсу, учням 3-А надано право розпорядитися коштами, отриманими в обмін на макулатуру (764 грн). Діти вирішили витратити кошти на благодійність і стати справжнісінькими Миколайчиками напередодні новорічних свят. На зароблені кошти учні придбають подарунки для діток, які того особливо потребують.

Участь в олімпіаді від Всеосвіти

У Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2021" з хімії взяли участь учениці 10-А класу Дєдяєва Софія та Петренко Валерія (вчитель Карпій К.С.).

Перемога в олімпіаді На Урок

Вітаємо учня 7-А класу Пархомова Максима з перемогою у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок" з математики (диплом 3 ступеня)!

День радісної пісні

Музичний калейдоскоп "День радісної пісні" у 5-Б класі (вчитель Терещенко О.В.)