День Святого Валентина в 5-Б

До Дня всіх закоханих учні 5-Б класу (класний керівник Гуленко Л.М.) власноруч виготовили валентинки та створили онлайн виставку своїх листівок.

Вітання з Днем Святого Валентина

Дружня шкільна родина Пирятинського ліцею вітає всіх з Днем Святого Валентина! Нехай кохання наповнює вас і наповнюється вашим теплом, вчинками та щирістю.

День Святого Валентина в 4А

День Святого Валентина - свято, яке давно вже асоціюється не лише з коханням до протилежної статі, а й з любов'ю до мами, тата, друзів, вчительки. Учні 4-А класу Пирятинського ліцею святкували День Святого Валентина в дружній, теплій, затишній і щирій атмосфері.
11 лют. 2022

Участь в олімпіаді від Всеосвіти 3В

Учні 3-В класу дружно взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови "Всеосвіта Зима - 2021/2022". Діти отримали сертифікати учасників та 8 дипломів переможців за І, ІІ та ІІІ місця
10 лют. 2022

Переможці області

9 лютого в м. Гребінка пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області 2007 року народження та молодші. Здобутки наших учнів: Грузденко Єгор (9Б) - І місце зі стрибків у висоту та ІІ місце з бігу на 60 м Суслова Марина (7В) - І місце зі стрибків у висоту Бурдак Дарина (9А) - ІІ місце з бігу на 400 м Степануха Максим (9В) - ІІ місце зі стрибків у висоту. Команду підготували: Крагель В.Ф., Горбачов О.В., Карась І.Г.
9 лют. 2022

Шкільний громадський бюджет

В цьому році Конкурс Шкільного громадського бюджету дає змогу всім учням Пирятинської ТГ втілити свої мрії в реальність завдяки реалізації авторських проєктів. Від самоврядування Пирятинського ліцею подано два проєкти, серед яких «Шкільна відеостудія «Об‘єктив»» (автор проєкту Гордієнко Яна). Пропонуємо вашій увазі промоційний ролик одного з поданих на Конкурс проєктів.

Конкурс Кіберніндзя

У рамках Національного Місяця кібербезпеки вперше в Україні для студентської та учнівської молоді відбувся заочний конкурс під назвою “Кіберніндзя”. Учениці 7-А класу Бих Вікторія, Бура Поліна та Криворучко Поліна (вчитель Шудря Т.М.) прийняли участь в номінації "Відеоролик на тему кібербезки" та отримали диплом учасників конкурсу! Щиро дякую учасницям за прекрасну роботу та цікавий досвід! Особлива подяка відеооператору Мудренку Валентину Петровичу!

День безпечного інтернету

8 лютого - День безпечного інтернету. Учні та вчителі Пирятинського ліцею доєдналися до відзначення цього дня та провели низку заходів. З нагоди Дня безпечного інтернету для учнів проведені години спілкування з використанням технологій дистанційного навчання: 5-в клас: Інтернет: як безпечно навчатися та грати? 6-в клас: Безпека дітей в Інтернеті. 7-в та 7-е клас: Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі. 9-а, 10-а класи: Кібербулінг: загроза ХХІ століття. Учні 9-х, 11-х класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0». Також вчителі інформатики взяли участь у масштабному Всеукраїнському онлайн-флешмобі для освітян до Дня безпечного інтернету, який відбувся 8 лютого 2022 року.
8 лют. 2022

День безпечного інтернету в початковій школі

Кожного другого вівторка лютого у світі відзначають День Безпечного Інтернету. Цьогоріч для початкової школи він проходить в класі, а для моїх п'ятикласників - дистанційно (вчитель - Загреба А.М.) Як проходить? Проводжу заняття для всіх класів на уроках протягом тижня (виділені уроки в кого була така можливість, або ж трохи часу на уроці після пояснення теми). Зміст цих занять: перегляд та обговорення тематичних відео. Далі на закріплення: проходження онлайн-конкурсу "Безпечний Інтернет 2.0" від порталу На Урок, виконання інтерактивних вправ на сервісах Learningapps та Jigsawplanet, настільна гра ДоміНУШка Безпечний Інтернет. І пізнавально, і цікаво! Разом до безпечного Інтернету! #SID2022 #SaferInternetDay #ДеньБезпечногоІнтернету #ДеньБезпечногоІнтернету2022
7 лют. 2022

Спостерігаємо за погодою

Учні 4Б класу Пирятинського ліцею дослідили, що у січні сонячних днів було менше, ніж у грудні.Протягом 11 днів у січні були опади у вигляді снігу. Цікаво яким буде лютий?