Переможці районного етапу конкурсу імені П. Яцика

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! Відривайте новину та дивіться на фото))

Переможці І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України Гордієнко Яну (науковий керівник Головко Т.О.) та Петренко Валерію (науковий керівник Карпій К.С.)
17 груд. 2021

Завітав Миколай до діток Ліцею!

Ой хто, хто Миколая любить... Напередодні свята, яке є одним з найулюбленіших серед малечі, до учнів початкової школи Пирятинського ліцею завітав справжнісінький Святий Миколай! Всі дітлахи чекають з нетерпінням на прихід Святого, адже той приносить багато солодощів, любові та добра. Наші молодші школярі були дуже слухняними, тому всі заслужили на солоденький подаруночок. Дітки також вітали Миколая зі святом, співаючи пісень та розважаючи гостей танцями.

Святий Миколай в 3-В

Сьогодні був надзвичайно цікавий та насичений позивними емоціями день! Учні нашого класу говорили про те, хто такий Святий Миколай, виготовляли йому подарунки, для них було проведено майстер-клас по розпису пряників і, звісно ж, до них завітав Святий Миколай! Далі в новині є відео про свято)
17 груд. 2021

Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. За легендою, Святий Миколай був покровителем дітей та моряків. За свою добродушність і милосердя він отримав велику подяку і шану від людей та був піднесений до рангу святих. З метою розширення знань про свято Миколая, у бібліотеці Пирятинського ліцею для користувачів було організовано виставку-інсталяцію "Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить".
16 груд. 2021

Новий досвід

Учні 3-В класу цього року взяли участь у цікавому флешмобі по обміну привітаннями до Дня Святого Миколая і Нового року. Наші діти обмінялися листами і подаруночками з учнями 3-Д класу Вінницької школи №10. Це було неймовірно цікаво, весело, захоплююче і принесло багато позитивних емоцій!
15 груд. 2021

День чаю в 5І

Відкривайте новину та дивіться відео!))
14 груд. 2021

Олімпійський урок

14 грудня для учнів 4-Б класу проводився Олімпійський урок, де учні поринули у цікавий світ спорту, і розширили свої знання про Олімпійські ігри. Діти взяли участь у захоплюючих естафетах. Було цікаво та весело. Всі учні отримали сувеніри з олімпійською символікою.
14 груд. 2021

Навчання для вчителів, що викладатимуть в НУШ з 5 класу

У Пирятинському ліцеї завершилися тренінги для вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти "Нова українська школа: перехід на наступний рівень". Тепер не така страшна НУШ, як про неї розповідають!
12 груд. 2021

Участь в жіночій спартакіаді

Сьогодні команда Пирятинського ліцею прийняла участь в жіночій спартакіаді Пирятинської МТГ, яка була організована та проведена Пирятинською міською радою та місцевим осередком ГО "ВФСТ "КОЛОС". В індивідуальному заліку здобули такі місця: Присідання (хоча й з однаковою кількістю разів): ІІ місце - Людмила Бондаренко ІІІ місце - Тетяна Шудря Стрибки зі скакалкою: ІІ місце - Галина Цимбал ІІІ місце - Аліна Загреба В загально-командному заліку ще треба допрацювати))