4 лют. 2022

Місце, де співає серце

«Місце, де співає серце» - тема цьогорічного обласного конкурсу дитячої казки. 3 лютого в Пирятинському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся І відбірковий етап (заочний формат). У конкурсі взяли участь 43 учасники. З-поміж такої немалої кількості робіт і казки здобувачів освіти Пирятинського ліцею. У віковій категорії 16-18 років учениці Булишевій Юлії вдалося завоювати переможне ІІ місце з казкою "Особлива дівчинка" (керівник Легоненко С.М.). Також окремо журі Конкурсу відзначили творчий підхід та оригінальністю сюжету в роботі учениці Боргун Анни (керівник Гуленко Л.М.). Пишаємось нашими талановитими дітьми та їх керівниками!
3 лют. 2022

Наші учні - волонтери

Речі після тижневого збору для Майорщинської школи-інтернату сьогодні були передані особисто нашою командою! Дякуємо всім, хто долучився до акції!
3 лют. 2022

Захист наших проєктів на Шкільному громадському бюджеті

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді та спорту міської ради, де були розглянуті проєкти Шкільного громадського бюджету. Автори поданих на Конкурс проєктів сьогодні в онлайн-режимі презентували свої ідеї для реалізації. Від нашого ліцею було представлено 2 проєкти: - Шкільна відеостудія Пирятинського ліцею «Об‘єктив» (автор Яна Гордієнко) - Зона відпочинку для 3-А класу «Навчаючись відпочивай» (автор Зібницька Каріна ) Проєкти, які будуть позитивно оцінені конкурсною комісією, перейдуть до наступного етапу – голосування. Проголосувати за проєкт зможуть учні 6-11 класів. Тож ми сподіваємось на вашу підтримку і активне голосування, про яке ми повідомимо пізніше!
2 лют. 2022

День читання вголос в 3-А

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував Міжнародний освітній проект «LitWorld” у 2010 році. Учні 3-Інтелект класу люблять читати : «Читати - це круто! Долучайтеся!»
1 лют. 2022

День читання вголос в 1-В

Учні 1-В класу підтримали, започатковану 11 років тому традицію, у першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос. Перегляньте відео та послухайте, як стараються першокласники.
1 лют. 2022

Перемога в конкурсі «Космічні фантазії»

З 21 по 31 січня 2022 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради проводився обласний заочний конкурс «Космічні фантазії». Свою роботу на Конкурс презентував учень 2-а класу Владислав Ощинський (керівник Зварич І.А.). Номінація "Літературна журналістика". Жанр "Казка". За чудову роботу учень здобув заслужену перемогу!
31 січ. 2022

Перемога в конкурсі читців творів Євгена Гребінки

31 січня відбулось засідання журі регіонального літературного конкурсу читців творів Євгена Гребінки, присвяченого 210-й річниці від дня народження Є.Гребінки. У цьому році конкурс було проведено дистанційно. Змагалися 70 учасників віком від 7 років у чотирьох вікових категоріях. Переможцями стали: І вікова категорія від 7-до 10 років І місце – Шерзой Мадіна (Пирятинський ліцей). Переможці конкурсу отримають Дипломи Гребінківської міської ради та грошові винагороди в сумі: І місце – 800 грн. Вітаємо переможців!
28 січ. 2022

Конкурс юних хіміків

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України був проведений Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка у 2021-2022 навчальному році. Участь в заочному етапі конкурсу взяли учениці 10-А класу Гордієнко Яна та Дедяєва Софія (керівник Карпій К. С.) та отримали сертифікати учасниць. Наші вітання!
23 січ. 2022

Екскурсія до Санти

Сьогодні учні 5-І класу Пирятинського ліцею мали змогу доторкнутися до казки. Ми побували в гостях у найсправжнісінького Санти, посмакували власноруч зробленими вергунами, фотографувалися з тантамаресками і просто КАЙФУВАЛИ!
22 січ. 2022

Вітання з Днем Соборності України

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України від Шерзой Мадіни, учениці 3-Інтелект класу Пирятинського ліцею.