16 січ. 2022

День Пам'яті Кіборгів

Історія мужності... Історія братерства... Історія пам'яті про силу духу та про сильних духом... 16 січня - День Пам'яті Кіборгів. В стінах Пирятинського ліцею сьогодні лунали слова вдячності та захоплення відважністю героїв. Учні відвідали виховний захід, який підготувала педагог-організатор Терешенко О. В. Разом переглянули фільм про Кіборгів, прослухали в форматі відео свідчення очевидців та згадали загиблих героїв хвилиною мовчання.
13 січ. 2022

Вітання зі Старим Новим роком

У ніч з 13 на 14 січня відзначають Новий рік за старим стилем. У народі 13 січня відоме як Щедрий вечір. Тож прийміть щирі вітання від учнів 3-А класу. Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям…
13 січ. 2022

Онлайн-виставка фото до Дня Соборності України "Україна - це ми"

В Пирятинському ліцеї відбулася онлайн-виставка фото до Дня Соборності України "Україна - це ми" Участь у фотовиставці взяли учні як початкової, так і старшої ланки. Приємно споглядати світлини, наповнені любов'ю, радістю та щирими посмішками. Дякуємо всім, хто приєднався та поділився фотографіями зі свого сімейного архіву. Світлини з найбільшою кількістю "вподобайок" будуть надіслані для участі в обласному етапі конкурсу фото до Дня Соборності України "Україна - це ми"
11 січ. 2022

Міжнародний день Дякую

11 січня - Міжнародний день Дякую. Учні 3-А класу "Інтелект України " вітають всіх та пропонують до перегляду авторський відеоролик.
11 січ. 2022

Рубрика #минашпальтах Пирятинських вістей

Приємно читати про заклад в місцевій пресі! Гортайте в новині фото заміток)
6 січ. 2022

Розваги на канікулах

Новорічні свята не привід байдикувати, адже кожен день можна провести з користю. Учні 4-А класу (класовод Клименко Л.І.) відвідали Пирятинську публічну бібліотеку. Діти розгадували загадки і ребуси, брали участь в цікавих конкурсах та змагалися в кмітливості й спритності.
4 січ. 2022

Перемога в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Вітаємо Загорулько Анастасію та Дарію, учениць 11в класу, з перемогою в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови. Дякуємо, Гуленко Людмилі Миколаївні, вчителю української мови та літератури, за плідну працю з обдарованою молоддю.
1 січ. 2022

Новини харчування

З 1 січня організація харчування у закладах освіти буде здійснюватися відповідно до нових норм та порядку. Тривалий час творча група медичних сестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти працювала над розробкою нового меню. Результатом кропіткої роботи стало примірне чотиритижневе сезонне меню, яке коригувалося та узгоджувалося з лікарем Держпродспоживслужби Людмилою Константиненко, енергетична та поживна цінність якого відповідає загальним віковим потребам дітей нормам, визначених Міністерством охорони здоров’я. Особливості оновленого меню – обмежена кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження, а також соків. Не включаються ковбасні вироби, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби. Також зменшені норми споживання хліба та картоплі. Натомість - збільшена кількість споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових. У меню закладів дошкільної освіти щоденно страви з мʼяса, молоко та молокопродукти; один раз на тиждень – риба. У меню закладів загальної середньої освіти двічі на тиждень мʼясо, один раз риба, щодня молоко та молочні продукти. Зміни у системі харчування дітей включені до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі і покликані на збереження здоров’я дітей та формування правильних харчових звичок.
29 груд. 2021

Новий рік у першачків

Першачки Пирятинського ліцею радо та весело проводжали старий 2021-й рік і зустрічали Новий рік 2022!
29 груд. 2021

Новий рік в 3-В