22 січ. 2022

Успішна сертифікація

Педагоги Пирятинщини успішно пройшли сертифікацію Підведено підсумки сертифікації вчителів за 2021 рік. З-поміж 53 учителів початкових класів Полтавської області 6 педагогів закладів загальної середньої освіти Пирятинської міської ради успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників у 2021 році. Серед них вчитель початкових класів Пирятинського ліцею Наталія Новікова.
21 січ. 2022

Перехід на дистанційне навчання

У зв'язку зі значним збільшенням рівня захворюваності серед здобувачів освіти, Пирятинський ліцей переходить на дистанційну форму навчання з 21 січня 2022 року.
20 січ. 2022

Перемога в ІІ етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Заради честі, миру і майбутнього України“

20 січня відбувся другий етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Заради честі, миру і майбутнього України“, присвячений українським добровольцям, які свідомо, за покликом серця, у важкий для країни час, стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Вітаємо наших учнів: Дарину Опанасенко (І місце) та Олександра Василенка (ІІ місце) та їх наставницю Людмилу Миколаївну Гуленко (вчителя української мови та літератури).

Про поширення сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області попереджає про поширення сказу серед тварин. З метою профілактики поширення цього захворювання пропонуємо переглянути відеоролик.
20 січ. 2022

Перемога в обласному конкурсі „Кристали: структура, властивості”

22 грудня 2021 року був проведений обласний конкурс „Кристали: структура, властивості” у онлайн-форматі за допомогою дистанційних технологій освіти. На конкурс було подано 62 роботи з 11 територіальних громад (Гадяцької, Горішньоплавнівської, Заводської, Зіньківської, Лубенської, Миргородської, Пирятинської, Полтавської, Решетилівської, Семенівської, Чутівської), Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Серед всіх учасників учениця 3-Б класу Карпій Кіра зайняла призове ІІІ місце (науковий керівник Карпій Каріна Сергіївна). Вітаємо та бажаємо подальших здобутків!
19 січ. 2022

Вітання з Водохрещем

Учнівський та педагогічний колективи Пирятинського ліцею щиро вітають всіх зі святом Водохреща! Миру, злагоди, добра, затишку вашим оселям та душам. Нехай серце повниться гармонією та любов'ю. Для найсміливіших - челендж: в коментарі можете кріпити світлини з вашого купання в ополонці. Але не забувайте: купатися потрібно в спеціально відведених місцях та завжди пам'ятати про безпеку.

Присвоєнням стипендії Полтавської обласної ради

Вітаємо президента учнівського самоврядування Пирятинського ліцею Гордієнко Яну з присвоєнням стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної сотні - Героя України Ігоря Сердюка за її активну життєву позицію, що утверджує ідеали та цінності Революції Гідності, сприяє майбутньому встановленню демократичної та правової держави. Яна Гордієнко, бажаємо успіхів у всіх наступних починаннях!

День сніговика на ГПД

18 січня дітлахи початкової школи відзначили День сніговика. Старанні учні 1-Б та 1-В класів разом з вихователем групи продовженого дня Смелянець О. М. власноруч виготовили листівки з кумедними сніговичками.

Оновлюємо меню

Відповідно до ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 24 березня 2021 р. № 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку" з 10.01.2022 в Пирятинському ліцеї почали діяти нові норми харчування. Наразі відбувається перехідний період. Деякими стравами з розробленого меню учні уже можуть посмакувати, деякі почнуть з'являтися найближчим часом. Для того, щоб ви могли орієнтуватися в тому, яке меню буде у ліцеїстів, на сайті ліцею в розділі Шкільна їдальня щодня буде оновлюватися про нього інформація. Нижче приклади сьогоднішніх страв.
16 січ. 2022

Цікава фізика в 3-А

«Фізика робить людину не тільки розумнішою, але й сильнішою» А.Ейнштейн Зараз на уроках ЯПС учні 3-Інтелект класу Пирятинського ліцею вивчають теми з фізики, а саме: «Електричне коло». Розібратися та відпрацювати практичні навички допомогла вчитель фізики Ковтун Н.М.