1 вер. 2012

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня розпочалося навчання в усіх школах нашого міста. В усіх класах відбулися святкові уроки "Моя Полтавщина"
25 трав. 2012

Останній дзвінок

Сьогодні пролунав останній дзвінок для учнів ліцею. УРА - канікули! Відпустка для учителів уже зовсім скоро!
12 трав. 2012

Випускний вечір

Вітаємо всіх випускників Пирятинського ліцею з дуже важливою подією в їхньому житті - випускним вечором! В добру путь!
9 трав. 2012

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Щиро дякуємо нашим визволителям за мир над головою!
3 трав. 2012

Останный дзвоник

Сьогодні свято останнього дзвоника для одинадцятикласників. Нехай щастить Вам у житті!
25 бер. 2012

ШАНОВНІ БАТЬКИ, УЧНІ ЛІЦЕЮ!

Запрошуємо вас прийняти участь в опитуванні
21 лют. 2012

«Пірсон Ед’юкейшн»

Під час проведення декади іноземних мов на базі Пирятинського ліцею 21 лютого 2012 року було організовано і проведено семінар-консультативний тренінг по підготовці випускників до ДПА та міжнародного іспиту з англійської мови.
20 лют. 2012

Cемінар, присвячений ознайомленню з рисами сучасних ресурсів для школярів старших класів.

20 лютого 2012 року завідувачці кафедри іноземної філології Пирятинського ліцею випала нагода взяти участь у семінарі, присвяченому ознайомленню з рисами сучасних ресурсів для школярів старших класів. Методист Пірсон Лонгман Джуді Копидж провела методичний тренінг «Як досягнути максимальних результатів на заключному етапі навчання англійської». Методист-тренер та академічний консультант Джуді Копидж більшу частину свого життя присвятила викладанню, підготовці майбутніх учителів та написанню матеріалів і підручників. Як і всі учасники, представник Пирятинського ліцею Світлана Яровенко прислухалася до порад для вчителів, які готують учнів до ДПА та незалежного тестування, а також одержала інформаційний пакет та сертифікат від видавництва Пірсон Лонгман.
20 лют. 2012

іноземна філологія

20 лютого 2012 року керівнику РМО вчителів іноземних мов Пирятинського району випала нагода взяти участь у семінарі, присвяченому ознайомленню з рисами сучасних ресурсів для школярів старших класів.
15 груд. 2011

Гринвіч

15 грудня 2011 року учні Пирятинського ліцею Полтавської області вдруге взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови "Гринвіч"