19 груд. 2022

Свято завітало

День Святого Миколая в 1А класі
10 груд. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. З 25 листопада до 10 грудня розпочалася Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу за рекомендаціями МОН України було проведено профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, протягом першого тижня, з учнями початкової ланки Пирятинського ліцею, психологічною службою були проведені заняття з елементами тренінгу: «Світ без насилля», «Скажемо насиллю НІ!» та «Стоп жорстокість».

Цікавий урок в 4-А

ЯДС, 4-А клас Навчальний проєкт "Материк, який я мрію відвідати."
21 лют. 2022

Наш учень - переможець Чемпіонату України!

З 18 по 20 лютого у Києві відбувався Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодші. Відчайдушна боротьба між спортсменами зв’язалася у секторі стрибків у висоту з розбігу. У підсумку змагань ІІІ місце, по кількості спроб, розділили між собою два спортсмени, одним з них став Єгор Грузденко. Його результат - 175 см. Наразі, це власний рекорд легкоатлета Пирятинської ДЮСШ. Готували спортсмена до змагань тренери спортшколи: Володимир Крагель та Олександр Горбачов. Вітаємо юного спортсмена та його наставників з бронзою та бажаємо нових перемог!

Її величність - Українська мова

21 лютого, до міжнародного Дня рідної мови, для молодших користувачів бібліотеки Пирятинського ліцею було проведено інформаційну хвилинку "Її величність - Українська мова". Для кожного народу мова – найбільший скарб. Вона віддзеркалює його душу, його історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти. Учні з зацікавленням переглянули книжкову виставку "Мова моя - це душі джерело".

День рідної мови в 4-В

З нагоди Міжнародного дня рідної мови для учнів 4-В класу проведено виховний захід «Я люблю українську мову!»

Досягнення нашої учениці в Ерудиті

Вітаємо ученицю 9-А класу Дарію Журбу!

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

У неділю, 20 лютого, в Україні вже увосьме відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні. Для учнів 5-11 класів Пирятинського ліцею з використанням дистанційних технологій проведено години спілкування.
20 лют. 2022

Наші чергові здобутки на обласній олімпіаді

Вітаємо, Горб Анну, ученицю 8Б класу, та її вчителя Світлану Миколаївну Легоненко з перемогою (ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо, Гордієнко Яну, ученицю 10А класу, та її вчителя Світлану Володимирівну Солонську з перемогою (ІІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
17 лют. 2022

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

17 лютого 2022 року у школах України проводили Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів із консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента. Вчителі інформатики Пирятинського ліцею теж провели такі уроки в режимі онлайн, навчали дітей відповідальній поведінці в соціальних мережах, як розпізнавати фейки й маніпуляції в медіа, запропонували переглянути тематичні відео.