30 лист. 2011

Методичний практикум

30 листопада на базі Пирятинського ліцею відбувся методичний практикум для вчителів англійської мови району "Навчання молодших школярів іноземних мов"
18 лист. 2011

Міністр освіти в ліцеї

18 листопада 2011 року у Пирятинському ліцеї під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника відбулася нарада щодо обговорення проекту Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
6 лист. 2011

Бобер 2011

6 листопада учні ліцею взяли участь у міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер-2011"
29 жовт. 2011

Посвята в ліцеїсти

Традиційно кожного року, в останню п’ятницю жовтня відбувається посвята восьмикласників в ліцеїсти. заступником директора з виховної роботи Хропко В.В. Атмосфера в залі була дійсно урочистою, адже серед присутніх були батьки, вчителі, завідуючі кафедр та адміністрація школи.
15 жовт. 2011

Конференція «Удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми відповідно до особистісно-зорієнтованої моделі випускника»

13-14 жовтня 2011 року Пирятинський ліцей спільно з відділом освіти Пирятинської райдержадміністрації, Полтавським ОЦНТТУМ та інститутом біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка організували та провели відкриту науково-практичну конференцію «Удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми відповідно до особистісно-зорієнтованої моделі випускника»
14 жовт. 2011

Прийом у піонери

Нещодавно вперше в Пирятинському ліцеї відбулося свято, на якому учнів 5-7 класів приймали в піонери.
6 жовт. 2011

Юні знавці математики

В Пирятинському ліцеї 6 жовтня пройшов конкурс Юних знавців математики, присвячений М.М.Боголюбову
5 жовт. 2011