2013

З 15 по 17 жовтня в Києві відбувалася IV Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України». Її організаторами є Національний центр «Мала академія наук України» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Метою виставки є виявлення й підтримка обдарованих дітей, пропагування науково-дослідницької та експериментальної роботи серед учнівської молоді. У ній брали участь й учні нашого класу: Кремпоха Ярослав, Згібнєв Владислав, Лєбєдєв Валерій. Вони гідно представили Пирятинський ліцей і були відзначені нагородами та запрошеннями на навчання в НТУУ КПІ, а саме: • Кремпоха Ярослав – ІІІ місце, грошова премія 500 грн. • Згібнєв Владислав – ІІІ місце, грошова премія 500 грн. • Лєбєдєв Валерій – ІІІ місце, грошова премія 500 грн.