2015

З 28 по 30 жовтня ц.р. у м. Києві був  проведений  фінальний етап VІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Учні ліцею  під керівництвом Вольвача Сергія Володимировича взяли участь у виставці та отримали призові місця

І місце Криворучко Ростислав, учень 10-го класу в номінації машинобудування з проектом «Мікроконтролерний конструктор  для розробки та побудови вимірювальних приладів та їх систем».

ІІ місце Подорожній Владислав, учень 9-го класу в номінації екологія та ресурсозбереження з проектом «Високоефективний енергетичний модуль для комплексного перетворення та утилізації енергії Сонця».

ІІ місце Кійко Максим, учень 10-го класу в номінації робототехніка та робототехнічні системи з проектом «Інформаційно-навігаційний комплекс в умовах функціонування мобільної групи».

Даниленко Олег, учень 9-го класу в номінації електроніка та приладобудування з проектом«Застосування програмного управління при керуванні розподіленими процесами».

Міщенко Дарина, учениця 10-го класу в номінації технічна творчість та винахідництво з проектом «Універсальна платформа для управління розподіленими процесами широкого призначення».