29 бер. 2023

Наші переможці обласного етапу конкурсу “Юний дослідник”

Наші юні та кмітливі дослідники - втіха і гордість! 27 березня на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства “Юний дослідник”, учнями якого є діти 9-11 років. Наш заклад представляла учениця 4-А класу Левченко Альона (вчитель Артюх С.О.) - напрямок «Охорона здоров‘я». Альона гідно та впевнено презентувала свою роботу, відзначившись високим рівнем підготовки та здобула почесне 3 місце! Вітаємо юну дослідницю та її керівника, бажаємо подальших звершень та нових перемог!
29 бер. 2023

Онлайн-виставка малюнків в 2-А

"Весна іде, красу несе..." - таку назву мала онлайн-виставка малюнків в 2-А класі (вчитель Новікова Н.М.), що відбулася під час весняних канікул. Дітки зобразили своє бачення весни, її краси та неповторності.
28 бер. 2023

Відпочинок вчителів на канікулах

Весняні канікули - час відпочинку від уроків? Ми так не думаємо і вже давно відкинули в минуле це кліше. Для педагогів Пирятинського ліцею будь-які канікули - це нові можливості, час для саморозвитку, самовдосконалення, нагода задовольнити культурні та естетичні потреби. 28 березня відвідали МЦКМ у Києві, насолодилися бездоганною акторською майстерністю під час вистави «Женихи». Навіть негода не завадила отримати позитивні враження та насолоду від поїздки.
6 січ. 2023

Перемога в конкурсі "CreDiCo"

У грудні 2022 р проходив Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo». Учениця 10-А класу Пирятинського ліцею Журба Дарія отримала 2 місце у номінації 3D-графіка (керівник Дедяєва Л. В.).
6 січ. 2023

Підсумки конкурсу "Громада моєї мрії"

В грудні 2022 року учениця 11-А класу Яна Гордієнко під керівництвом вчителя Ткаченко А.С. взяла участь в II (фінальному) етапі V Обласного конкурсу творчих робіт для школярів та юнацтва «Громада моєї мрії», виборовши почесне 2 місце. Від організаторів Конкурсу отримали друговані сертифікат керівника та диплом лауреата, а також приємний солодкий сюрприз. Дякуємо Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ та Асоціація "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" за високу оцінку та цікавий Конкурс!
5 січ. 2023

1Б побував в музеї

Сніжок на поріг краєзнавчого музею, а учні 1Б класу Пирятинського ліцею разом із ним, побачити новорічні цікавинки у виставкових залах.
5 січ. 2023

Працюємо на канікулах

Канікули - чудова нагода наздогнати втрачене і покращити свої знання. На зимових канікулах разом з п‘ятикласниками вивчаємо українську мову.

Спорт на канікулах

В здоровому тілі - здоровий дух. Тому навіть під час зимових канікул ми не забуваємо про активний відпочинок та фізичні вправи. Учні 1Б та 5Б класів змагалися за першість у веселій естафеті
4 січ. 2023

Перемоги в конкурсі з англійської мови Гринвіч

Напередодні зимових канікул ми отримали результати Всеукраїнського конкурсу з англійської мови Гринвіч. Цього року він проходив у онлайн форматі. В ньому взяли участь 59 ліцеїстів, які навчаються з 3 по 10 класи. Ми, як і завжди, маємо чудові результати. 8 золотих сертифікатів завоювали Купріян М., Коломієць П., Гончаренко Б., Котяш В., Боженко Н., Супрун І., Йощенко С., Плошко В. Володарями срібних сертифікатів стали Титаренко О., Дєдяєва М., Ощинський В., Ощинський К., Голінська В., Брижаха В., Захарченко Є.,Берковська Д. Бронзові сертифікати завоювали Дев'ятка А., Оришеч Д., Пульга В., Харсун О., Алєксєєнко З. Вітаємо всіх переможців та учасників з гарними результатами. Дякуємо вчителям кафедри іноземної філології за плідну роботу. Вивчаймо англійську мову разом у Пирятинському ліцеї!
4 січ. 2023

Перемога в обласному конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання в закладах освіти Полтавщини

Визначено переможців обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання в закладах освіти Полтавщини. Кращих визначали у трьох номінаціях: „Музично-театральна постановка“, „Військово-спортивне шоу“ та „Історична реконструкція“. Серед них у номінації „Музично-театральна-постановка“ й учні Пирятинського ліцею: