Проєкт «Весна. Птахи навесні» 3-В класу

Учні 3-В класу на весняних канікулах із задоволенням попрацювали над проєктом «Весна. Птахи навесні». Повторили ознаки весни, дізналися про зміни, що відбуваються у птахів з настанням весни, ознайомилися з творами письменників та поетів про перелітних птахів, вивчили напам‘ять чудові вірші та намалювали малюнки.
31 бер. 2023

Щорічний екологічний проєкт «Я врятую першоцвіти»

Ліцеїсти завжди активно долучаються до щорічного екологічного проєкту «Я врятую першоцвіти». В рамках проєкту діти готували інформацію і презентували про одну з рослин, вивчали вірші та готували постери і колажі.
31 бер. 2023

Заняття для вчителів з елементами тренінгу за темою «Порядок дій населення Пирятинської громади під час надзвичайних ситуацій»

31 березня 2023 року, психологічною службою Пирятинського ліцею, було проведено заняття для вчителів з елементами тренінгу за темою «Порядок дій населення Пирятинської громади під час надзвичайних ситуацій». Метою зустрічі було формування у освітян розуміння поняття евакуація та ознайомлення з евакуаційними заходами, принципами та способами їх проведення; формування навичок власної підготовки до евакуації; запобігання паніки, життєзбережувальної компетентності. Під час заняття були розглянуті питання: 1. Що таке евакуація? 2. Як називають район розміщення евакуйованого населення? 3. За чиїм рішенням здійснюється загальна евакуація в особливий період в окремих регіонах держави? 4. За якими принципами здійснюється евакуації населення? 5. Як відбувається підготовка та проведення евакуації населення з небезпечних районів.
31 бер. 2023

Про конкурс “Ми самі творимо своє майбутнє”

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів онлайн оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

Місячник боротьби з туберкульозом

З 1 березня по 1 квітня тривав місячник боротьби з туберкульозом. Медична сестра закладу Жанна Продан проводила відповідні заходи з учнями закладу.

Участь в вебінарі від ПАНО

30 березня відбувся вебінар «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти Полтавської області» в режимі відеоконференції, в якому взяли участь творчі особистості Пирятинщини. Досвідом роботи, ідеями та натхненням в ролі спікерки ділилася з присутніми і Оксана Василівна Терещенко, педагог-організатор Пирятинського ліцею. Дякуємо Полтавській академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського за можливість поділитися досвідом та бути корисними.
30 бер. 2023

Наша переможниця VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій»

Плідно та творчо завершуємо весняні канікули

Екскурсія 6А

Канікули з користю! Сьогодні учні 6-А класу разом з друзями відвідали Глиняний коворкінг. Дізналися про те, як виготовляються глиняні вироби, отримали масу задоволення і гарного настрою, та створили елементи посуду своїми руками. Щиро дякуємо Марині Плієвій за гостинність і проведений майстер-клас!
30 бер. 2023

Обласний юнацький фестиваль «В об‘єктиві натураліста»

Відбувся обласний юнацький фестиваль «В об‘єктиві натураліста» на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. У Фестивалі взяли участь 232 роботи вихованців закладів позашкільної та загальної середньої освіти з 28 об‘єднаних територіальних громад. Від Пирятинського ліцею на Фестиваль було представлено роботу учня Пирятинського ліцею Ткаченка Максима (керівник Ткаченко А.С.) в номінації «Слайд-фільм». Робота відзначена Грамотою ПОЕНЦ за краще розкриття теми!

Атестація-2023

30 березня 2023 року відбулася важлива та очікувана подія: засідання атестаційної комісії І рівня Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області. Цьогоріч атестацію проходять 25 колег: серед них ті, які атестувалися вперше, які здобували ІІ та І кваліфікаційну категорію. А також більш досвідчені педагоги, які досягли результатів вищого рівня та претендують на педагогічні звання, та фахівці-майстри своєї справи. Вітаємо педагогів з вдалим проходженням атестаційної комісії І рівня! Бажаємо успіхів та впевненості тим, хто готується до комісії ІІ рівня! Дякуємо членам атестаційної комісії за злагоджену та ефективну роботу!