Захід до Дня Миру в 2Б

Вітальну листівку до Всесвітнього Дня Миру виготовляли учні 2Б класу Пирятинського ліцею.

Вітання з Днем Миру від учнівського самоврядування

Дуже шкода, що в сучасному цивілізованому світі до сих пір трапляються війни і військові конфлікти. В цей день ми бажаємо найголовнішого - хай запанує мир на нашій чудовій планеті! Миру, добра, процвітання нашій Україні! https://www.facebook.com/oxana.kucher.1/videos/1295022067814699?idorvanity=1790485414546546

Захід до Дня Миру в 2А

Всі деталі заходу в відео https://www.facebook.com/100022590935111/videos/701435684646370

Захід до Дня Миру в 4А

Сьогодні Міжнародний день миру. На жаль, діти в Україні вимушені проживати в страху та невизначеності. Не зважаючи на вранішні атаки ворога, 4-А клас Пирятинського ліцею (класовод Зварич І.А.) все ж таки провів захід присвячений дню миру. Зустрілися з мужніми героями - нашими Захисниками, які тримають оборону на Сході. Разом встановили на шкільному майданчику символ миру, з висловленими емоціями дітей на долоньках «Ні війні» та голубами - символом миру. Для дітей, як і для кожного з нас, мир став мрією, вони чекають на нього та вірять, що одного дня їхня мрія неодмінно здійсниться.
19 вер. 2023

Екскурсія 1-Інтелект класу Пирятинського ліцею вулицями міста

«Мій рідний Пирятин» - екскурсія 1-Інтелект класу Пирятинського ліцею вулицями міста Дякуємо Ларисі Вікторівні за допомогу! https://www.facebook.com/100012902882394/videos/238588628767700
19 вер. 2023

День смайлика

19 вересня - день смайлика! Сьогодні 1-Б клас цікаво провели час і дарували посмішку іншим.
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання

Для учнів Пирятинського ліцею напередодні Всесвітнього дня прибирання - 16 вересня, було проведено екскурсію до КП «Експрес»-2022, де сортують папір, скло, пластик. Школярі побачили як працюють пресувальні машини, місце, де вивантажується сміття з контейнерів. Діти мали змогу розсортувати пластикові та скляні пляшки, пакети до контейнерів. Подбаймо всі разом про наше місто та навколишнє середовище!
14 черв. 2023

Звіт директора

Сьогодні відбувся традиційний щорічний звіт директора Пирятинського ліцею Пономаренко Лариси Вікторівни про роботу закладу за 2022-2023 навчальний рік. Звіт пройшов в змішаному форматі: вчителі, батьки та учні були присутні в закладі та всі бажаючі мали змогу підключитися онлайн. Лариса Вікторівна детально розповіла про здобутки учнів та вчителів в навчанні, перемоги в різноманітних конкурсах та предметних олімпіадах, поділилася проблемами, які виникали та як з ними впоралися і окреслила шляхи розвитку на новий навчальний рік. Після звіту було проведено голосування, щодо оцінки роботи директора. З його результатами можна ознайомитися нижче.
30 трав. 2023

День Ліцею

Посмішками, обіймами та словами вдячності був наповнений сонячний та теплий день 30 травня. День ліцею - традиційне та очікуване дійство для всієї ліцеївської родини. В цей день ми відзначаємо тих, хто наполегливо та самовіддано працював та навчався протягом року, розвивав свої здібності і таланти, створював красу та надихав на великі звершення інших. Ми дякуємо тим і пишаємося тими, хто підіймав престиж нашого закладу на неймовірні висоти успіху. Понад 50 талановитих ліцеїстів цього дня ми нагородили грамотами за перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Слова вдячності лунали на адресу батьків учнів, а також вчителів, які допомагали дітям та прокладали шлях до зірок! За віддану працю, підтримку дітей та неоціненний внесок на шляху до розквіту нашої країни батьки та педагоги отримали подяки. Присутні мали нагоду подякувати ЗСУ за цей день у вигляді доната. Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким ми маємо змогу працювати, навчатися та досягти успіхів!
31 бер. 2023

Канікули з користю в 4-В

Весняні канікули з користю та позитивом! Учні 4-в класу разом з класоводом Негодою Н.О. здійснили екскурсію на острів Масальський під назвою "Провісники весни Пирятинського лісу".