1 лист. 2023

"НЕлекція" з Олександром Педаном

1 листопада для учнів 7-8 класів відбулась надвичайно цікава, інтерактивна подія - "НЕлекція" з Олександром Педаном. Всіх учнів поділили на команди по 7 учасників і вони постійно були задіяні у взаємодії з лектором. Під час її проведення учні розбирались з мінною безпекою, поспілкувались про те, чому так важливо піклуватись про ментальне та фізичне здоров'я. Після закінчення лекції, всі учасники отримали подарунки - еко-торбинки. “НеЛекції” – це проєкт, що реалізується разом із ГО “UMIND” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
31 жовт. 2023

Осінь - пора продуктивної роботи, відтак розпочався марафон предметних конкурсів та олімпіад. 31 жовтня відбувся І етап ХХІІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 3-4-х класів.
31 жовт. 2023

Хелловін в 5І

5-І гостинно запрошує всіх учасників навчального процесу у світ Містики Хелловіну.
30 жовт. 2023

Перша подорож 5І

Зібратися разом є початок. Триматися разом є прогрес. Працювати разом є успіх. Генрі Форд Під таким кредо учні 5-і класу вперше вирушили в свою невеличку подорож. Відвідали кінотеатр Кіномакс і переглянули мультфільм «Тролі: знову разом", який залишив мега-багато емоцій, обговорення яких ми продовжили за смачною піцою! Для щастя потрібно зовсім мало! #відпочинок #мирненебо #стопвійна #микоманда
7 жовт. 2023

Математичний Занзібар 2023

07.10.2023 чотири команди з Пирятинського ліцею (учні 6А, 6Б, 8А, 9А класів) зі своїми наставниками, вчителями математики - А.І. Оганезовою, Г.О. Цимбал, О.К. Яременко та Ю.С. Калатіною взяли участь в обласних змаганнях "Математичний Занзібар". Вітаємо Команду 37 Старшої ліги (учнів 8А класу - Івана Пунька, Анну Боргун, Артема Іванова, Марину Єгорову, Анну Мулявку, Юлію Нетребко) та їх вчителя математики - Олену Костянтинівну Яременко з І місцем в обласних змаганнях "Математичний Занзібар"!
5 жовт. 2023

Заходи з національно-патріотичного виховання

4 та 5 жовтня близько 70 учнів Пирятинського ліцею взяли участь у заходах з національно-патріотичного виховання. Проведені цікаві заняття з тактично - домедичної допомоги, практичні - з тактичних стрільб.
4 жовт. 2023

Переможці-сумоїсти

З 29 вересня по 3 жовтня в Луцьку проходив Чемпіонат з сумо який зібрав понад 270 учасників з 9 областей України. Спортсмени змагалися у трьох вікових категоріях. Шестеро вихованців Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи гідно представили Пирятинщину на Чемпіонаті. У захоплюючій та напруженій боротьбі здобули нагороди різного гатунку: "бронзу" отримали Іванна Пархоменко, учениця 4 класу Пирятинського ліцею. Серед "срібних" призерів - Кирило Докторенко, учень 7 класу Пирятинського ліцею. "Золото" вибороли ліцеїсти: Ніколь Данилова, учениця 8 класу та Богдан Митропан, учень 9 класу. За результами змагань Кирило Докторенко, Богдан Митропан та Ніколь Данилова в листопаді представлять Пирятинську громаду на Чемпіонаті Європи з сумо у Швейцарії.
22 вер. 2023

День без автомобілів

22 вересня - День без автомобілів. Допоможемо разом нашому довкіллю. 1-Б передає естафету 2-Б класу.
22 вер. 2023

Опитування

Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського повідомляє про проведення опитування з 26.09.2023 по 03.10.2023 в рамках третього етапу моніторингового дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Опитування анонімне, коротке та не забирає багато часу. В опитуванні можуть взяти участь: учні 5-11 класів, батьки, дідусі, бабусі та будь-хто з бажаючих (Чим більше буде учасників опитування – тим краще). https://forms.gle/Ard2yGdiDqchYiA46
21 вер. 2023

Будь активним заради миру!

Весела та активна перерва у першокласників - танцювальний батл "Все буде Україна" у 1А та 1Б класах