1 квіт. 2024

Участь в методичному марафоні «Освітні пріоритети старту базового циклу Нової української школи»

1 квітня 2024 року відбувся методичний марафон «Освітні пріоритети старту базового циклу Нової української школи» на базі ПАНО ім. М. В. Остроградського, на якому була присутня вчителька історії Людмила Дем'яненко. В ході марафону відбулась зустріч з представниками видавничого центру "Літера ЛТД" та кандидатом історичних наук, вчителем історії та громадянської освіти, однією з 4-х молодих авторів підручників для 5-7 класів. Зараз є вибір серед великої кількості підручників і ми, зазвичай, звертаємо увагу на відомих авторів, в той час молоді та креативні автори залишаються в тіні. Саме їх методи викладання тем і формування завдань ближчі сучасним школярам. Отже, такі зустрічі дуже важливі для нас, вчителів.
1 квіт. 2024

Міжнародний день птахів у 1Б

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Тому учні 1-Б класу плідно працювали в цей день.
28 бер. 2024

Атестація 2024

28 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії Пирятинського ліцею. Рівень кваліфікації педагогічних працівників закладу, їх професійної діяльності та загальної культури вивчався у педагогічному колективі, серед учнів та їхніх батьків протягом міжатестаційного періоду. Учителі були активними учасниками засідань предметних кафедр, педагогічних рад, міських семінарів-практикумів, а їхні вихованці – різноманітних олімпіад та конкурсів. Слід відзначити належний рівень оформлення атестаційних матеріалів, накопичення розробок уроків, позакласних заходів, презентацій до уроків, нових педагогічних технологій у методичних портфоліо педагогів, що атестувалися. Їхні творчі звіти були заслухані на засіданнях педагогічної ради та атестаційної комісії закладу. Вітаємо талановитих та відданих своїй праці педагогів з черговою успішною атестацією! Нових досягнень, підкорення найвищих професійних вершин!
16 лист. 2023

Гурток плетіння маскувальних сіток

В Пирятинському ліцеї діє аматорський гурток плетіння маскувальних сіток для наших захисників. У вільний час будь-хто може долучитися до корисної та важливої справи.
9 лист. 2023

Акція «Мрій та Дій»

Нам не байдуже! Потужною ліцеївською родиною ми долучилися до акції від Комунального підприємства «Екосервіс - 2022» «Мрій та Дій». В акції взяли участь 25 класних колективів нашого закладу, педагоги, технічні працівники, водії та бухгалтери нашої школи. Окрема подяка батькам, які не залишилися осторонь. Особлива вдячність Юлії Ощинській та Дмитру Румянцеву за підтримку та вагому допомогу. Разом нам вдалося зібрати більше 6000 штук пластикових пляшок!
3 лист. 2023

Інтелектуальний брейн-ринг "Битва титанів"

Сьогодні у закладі відбувся інтелектуальний брейн-ринг "Битва титанів". За звання найкмітливішого класу змагалися учні 8-х класів на чолі з класними керівниками. Цікаво було побачити візитівку кожної команди, яку учасники готували заздалегідь та представили глядачам. А родзинкою заходу став турнір класних керівників. У результаті напруженої інтелектуальної боротьби перше місце виборов 8-Б клас, друге місце (з різницею в один бал) посів 8-А, на третьому - учні 8-В. Вітаємо учасників та переможців гри! Пишаємося кожним з вас!
3 лист. 2023

Тренінги психологічної служби

В Пирятинському ліцеї психологічною службою продовжується цикл занять з елементами тренінгу для учнів початкової та середньої ланки за темами: «Секрети дружби», «Вчимося спілкуватися»…. Мета занять - навчити дітей будувати дружні стосунки, цінувати своїх друзів, розвивати навички слухання, ефективного спілкування. Під час занять учні вчаться різноманітним прийомам вербального та невербального спілкування.
2 лист. 2023

Посвята в п'ятикласники

Емоційним і незабутнім моментом у шкільному житті учнів 5-х класів стала чудова подія 2 листопада 2023 року - "Посвята в п'ятикласники". Щоб довести свою готовність до навчання у середній ланці Ліцею учні пройшли деякі випробування - підготували інсценізації казок та показали всім присутнім свої акторські таланти. Учні 5-А класу познайомили присутніх із казкою "Кошик яблук", 5-Б показали талановиту акторську гру в казці "Гуси-лебеді", а 5-І оригінально поєднали декілька відомих казок в одну - вийшло сучасно, креативно та оригінально. Діти також позмагалися у вікторині, читали вірші та співали. Глядачі переконалися, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні та багатогранні. На святі панувала приємна атмосфера тепла, добра та затишку. Бажаємо нашим п'ятикласникам наполегливості та цілеспрямованості, які обов'язково приведуть їх до успіху в житті!
2 лист. 2023

Цікаві фізкультхвилинки

Як приємно інколи переключитися з уроків на відпочинок! Дружній 4-Б дякує своїй рідній «подружці» Зайці! Яка «проїздом» захопила наших діток хорошим настроєм і позитивними емоціями!
1 лист. 2023

Екскурсія 1Б до теплиці Пирятинського лісництва

Сьогодні учні 1-Б класу відправилися на екскурсію до ПИРЯТИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА у теплицю. Познайомилися з різними видами рослин та способами їх вирощування. Дякуємо за організацію та проведення екскурсії Таїсії Тузовій, а Ларисі Вікторівні - за наданий транспорт!